REKLAM

8 Ball Pool Challenge

8 Ball Pool Challenge Oyunu Oyna

8 Ball Pool Challenge’da bir bilardo ustası olduğunuzu kanıtlamanın zamanı geldi! İsteka çubuğunu çıkarın, topları masaya koyun ve kazanmaya çalışın. Bu bağımlılık yapıcı oyunu daha önce oynamış olsanız da olmasanız da, toplarınızı deliklere sokarken eğleneceğinizden eminiz. İyi eğlenceler!

Evde bilardo oynamak, oturma odanızda büyük bir bilardo masası inşa etmenizi gerektirir, ancak bu oyunla bununla uğraşmanıza gerek kalmayacak! Amacınız gerçek bir 8 top bilardo oyununa benziyor. Her maç, önce toplarınızı, ardından rakibinizden önce 8 topunuzu cebe atarak kazanılır. Oynamak için sadece farenizi kullanmanız gerektiğinden oyunun kontrolleri basittir. Fantastik oynanabilirlik ve ultra gerçekçi top dinamikleri, bilardo oyununuza yeni bir soluk getirecek. Yeni başlayanlardan profesyonellere kadar zorluk dereceleri arasında değişen bir dizi şık yeni seviyede kendinize meydan okuyun. Yeni şehir barlarına giriş elde etmek için becerilerinizi geliştirin, oyununuzu geliştirin ve her rakibin üstesinden gelin. Bu oyun, her birinde farklı bir rakibe karşı oynayacağınız 3 farklı zorluk seviyesine sahiptir. Oyun yuvarlak formatta oynanır. Bir topa vururken vuruşunuzun açısını ve kuvvetini değiştirmek için imlecinizi ekran etrafında hareket ettirin. Hazır olduğunuzda, ekranda topa vurmak için isteka çubuğunu kullanın. İyi şanslar!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi spor oyunları koleksiyonumuzdaki farklı zorlukların üstesinden gelin.

Geliştirici

Mad Buffer, 8 Ball Pool Challenge’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

3 Ağustos 2021

Özellikleri

  • Çok oyunculu oyun
  • 2D grafikler
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM