REKLAM

Ahşap Sanatı

Ahşap Sanatı Oyunu Oyna

Ahşap Sanatında hayal gücünüzü konuşturabilir ve harika sanat eserleri yaratabilirsiniz! Sadece yaratmak istediğiniz şekli hayal edin ve ellerinizin size yol göstermesine izin verin. Sizin için odayı ve gerekli araçları hazırladık. Yapmanız gereken tek şey, gerçek hayatta sanat eseri yapıyormuş gibi bu 3D oyunun tadını çıkarmak. Bu yüzden ellerinizi hazırlayın ve bu dünyanın gördüğü en iyi marangoz olun!

Şimdiye kadarki en iyi marangoz oyununa hoş geldiniz! Gerçek hayatta ağaç tornacılığı yaptığınızı hissettirecek 3D grafiklere sahip bu oyunu çok seveceksiniz. Takip etmeniz gereken belirli bir hedef yoktur. Sadece bir şekil hayal etmeli ve akışa devam etmelisin. 4 aracı oyun ekranının sağ tarafında görebilirsiniz. Hepsi bıçaktır ve hepsi farklı bir şekil verir. Araçlardan birine tıklayın ve tahtaya doğru sürükleyin. Bıçakları kontrol edebilir, daha derin veya daha hafif kesebilirsiniz. Şekillendirme kısmı bittiğinde ikinci aşamaya geçebilirsiniz! Bu bölümde, yaratımınızın rengini içte ve dışta değiştirebilirsiniz! Oyun ekranının sol alt kısmından “pürüzsüzlük” ve “metalik” seçeneklerini görebilirsiniz. Harika bir iş çıkardın!

Hey sen! Nereye gittiğini düşünüyorsun? Bu oyun gibi daha harika oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi 3D oyun koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

TrendyGames, Ahşap Sanatını geliştirdi.

Yayın tarihi

28 Mayıs 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Tamamlamak için 3 aşama
  • Zevk için gerçekçi ağaç tornalama simülasyonu
  • Basit kontrollerle eğlenceli oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi veya parmağınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM