REKLAM

Altına Koş Tom

Altına Koş Tom Oyunu Oyna

Polisten kaçmak isteyen bir kediyi kontrol edeceğiniz eğlenceli bir 3D oyun. Yolda, aşman gereken bir sürü engelle karşılaşacaksın. Bunun yanı sıra, uçmanıza ve daha yükseğe zıplamanıza izin verecek çok sayıda bonus bulacaksınız. Özellikle sıkıcı saatlerinizi çaresizce öldürmek istediğinizde denemek ister misiniz? Altına Koş Tom’a katılın ve şimdiye kadar denediğiniz tüm koşu zorluklarını unutmaya hazır olun! Oynamaktan gerçekten hoşlanıyorsanız, bu koşu meydan okumasına aşık olacağınıza eminiz. Bu evcil hayvan çok çılgın ve koşu parkuru boyunca mümkün olan maksimum mesafeyi katetmek için tavsiyelerinize ihtiyaç duyuyor.

Bu çılgın evcil hayvan koşusu simülatöründe en iyi puanı elde etmek için gözlerinizi madeni paraların üzerinde tutarken karakterinizi hareket halindeki metro trenlerinden, otobüslerden ve hareketli kamyonlardan uzak tutmaya çalışın! Evcil hayvanınızı birden fazla köpek yavrusu, kedi yavrusu ve tavşandan seçin ve şehir içinde yolunuza çıkmanıza izin verin! Acele edin çocuklar! Yeni en iyi arkadaşınız bu ücretsiz hayvan koşma oyununda rehberliğinizi bekliyor. Seçtiğiniz hayvanın yanında kalın ve yeni maceralar keşfetmesine izin verin!

Seçtiğiniz hayvanla birlikte farklı park yollarında ve şehir sokaklarında acele etmek harika olacak. Koşun, zıplayın ve koşu platformunda ilerleyin ve bu harika HTML5 koşu oyununda kendi büyük puanınızı oluşturun! Renkli grafikler, keşfedilecek birden fazla yer, farklı güçlendiriciler ve güçlendiriciler ve koşmak için rehberlik edecek çok sayıda hayvan sizi saatlerce tutmaya yetecek. Sıkıcı saatlerinizi indirmeden öldürmek için minikoyuncu.org’da ücretsiz evcil hayvan koşma maceraları kategorisinden daha fazla harika oyunu deneyin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM