REKLAM

Asphalt Araba Yarışı

Asphalt Araba Yarışı Oyunu Oyna

Dünyanın en iyi yarış pilotu olmaya hazır mısın? Lastikleri benzersiz ve farklı şekillerde yakmak için, size en uygun arabayı seçin ve direksiyona geçin! Arabanızı farklı çıkartmalar, jantlar ve renklerle kişiselleştirerek tarzınızı ortaya çıkarın!

Asphalt Araba Yarışı’nda yarış pistinde parlama zamanı! Motorları çalıştırın, gazı döşeyin ve rakiplerinize gerçek bir sürücü olmanın ne demek olduğunu gösterin. Katıldığınız her yarışta hepsini yenebilir misiniz?

Sürüş becerilerinizi Pazar gezintisinde gösteremezsiniz, bu yüzden yarış pistlerine ulaşma zamanı! Ellerinizi direksiyon simidinde tutun ve başkalarıyla yüzleşmeye hazır olun. Bu oyunun amacı katıldığınız her yarışı kazanmaktır! Bu oyunda başkaları ile rekabet edebilmek için profesyonel bir yarışçı olmanıza gerek yok. Oyuna başlamak için başlat düğmesine tıklayın. İlk önce bir araba seçin. 16 farklı model var, ancak başlangıçta bunlardan sadece biri mevcut. Diğer arabaları ve yükseltmeleri satın almak için paraya ihtiyacınız var. Hazır olduğunuzda, ekranın sağ alt köşesindeki parça seçimi düğmesini tıklayın. Bir parça seçin ve sokaklara çıkmaya hazırsınız! Aracınız kendi başına hız oluşturur, ancak onu yönlendirmeniz ve gerektiğinde frenleri kullanmanız gerekir. Gözlerini yolda tut! Hızınızı geçici olarak artırmak için nitro toplamaya çalışın. Konumunuzu ekranın sağ tarafında görebilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM