REKLAM

Avakin Life

Avakin Life Oyunu Oyna

Her zaman istediğimiz hayatı yaşayamayız! Ancak, ne mutlu ki artık dijital dünyalarımız var. Bunlar tüm hayallerimizin gerçekleştiği yerler! Avakin Life, her zaman olmak istediğin kişi olmanı sağlayacak! Her şeyi kontrol eden ve karar veren sizsiniz. Nasıl göründüğünüz, nerede yaşadığınız, nasıl ve kiminle iletişim kurduğunuz.

Kendi dairenizi oluşturmanıza, çevrimiçi arkadaşlıklar kurmanıza, seyahat etmenize, keşfetmenize, iş bulmanıza ve evcil hayvan sahibi olmanıza olanak tanıyan sanal bir dünyaya girmek istemez misiniz?

Bağımsızlık hayalinizi finanse etmek için avacoin kazanın ve kullanın! Yaklaşık 1.250 avacoin, mobilyalı ücretsiz bir daire ve 150 mücevherle başlıyorsunuz! Avacoin’leriniz ve premium mücevherlerinizle Avakin Life’ın dünyasını keşfetmek için kullanabilirsiniz. Duvar kağıtları, kanepeler, masalarla evinizi kendiniz yapın… Yeterince avacoin yok mu? Bir iş bulun ya da arkadaşlarınızla bir daire paylaşın! Her şey, Avakin’inizin hayatını kontrol etmek için eğlenceli kararlarla Avakin dünyasını ev beşiğiniz yapmakla ilgili!

Bir hesap oluşturduğunuzda, 16’dan fazla avakin arasından seçim yapabilirsiniz! Varsayılan sayfada gerçekten beğendiğiniz birini bulamıyor musunuz? Endişelenmeyin, oyunda daha sonra avakininizi özelleştirebilirsiniz – giysiler, saç stilleri, yüz ayarlamaları, işler! Giysilerini veya tenlerinin ve gözlerinin rengini kişiselleştirin! Kendi avakininizi yapın size veya başka birine benzeyen bir avakin yaratın, avakinin tuvalini tasarlamak tamamen size kalmış! Avakininiz için bir isim de seçebilirsiniz (tam isminizi yazmayın!).

Aletleri, yatakları, kanepeleri, masaları, müziği, arabaları, tuvalet malzemelerini özelleştirebilir ve hatta kendi petkin’inizi alabilirsiniz! Ebeveynleriniz evde evcil hayvan beslemenize asla izin vermediyse ve muhtemelen asla vermeyeceklerini söyledilerse, çok üzülmeyin. Avakin Life, bir sürü gerçekten sevimli köpek, kedi ve birçok farklı ırktan diğer evcil hayvanlara ev sahipliği yapıyor! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM