REKLAM

Baldi’s Basics Classic

Baldi’s Basics Classic Oyunu Oyna

Okuldaki en zor konu nedir? Tabii matematik! Okul yıllarında çok az insan onu sevdi ve anladı, bunun için özel bir zihin çerçevesine sahip olmak gerekiyor. Üstelik, günlük yaşamda tüm bu formüller bizim için pek işe yaramıyordu. Ama bu konuda yapabileceğimiz hiçbir şey yok, ödevlerimizi zamanında yapmak ve sınavlara hazırlanmamız gerekiyordu. Kötü bir öğretmene sahip olma şansına sahip olmayanlar için matematik özellikle zordu. Baldi gibi. Bu oyun size eski bilgilerinizi tazeleme ve aritmetik görevleri ve denklemleri çözme şansını verecektir. Ve başarısız olursan, seni basit bir D’den çok daha kötü bir şey bekliyor …

Çocukların matematik derslerine böyle bir korku ile gitmelerinin nedeni Baldi’dir. Bu sıska, acımasız inek, tüm kampüsü hayranlık içinde tutuyor. Karmaşık teoremleri size sabırla açıklamayacak veya görevi doğru bir şekilde nasıl çözeceğinizi önermeyecektir. Aslında, senin bir hata yapmanı bekliyor. Yanlış kararlar Baldi’yi gerçekten sinirlendirir. Ve ne zaman başka bir patlama yaşayacağını tahmin edemezsiniz. İşaretçisiyle size vurmak için uzun süre beklemeyecek. Ve sen de yapmamalısın! Sandalyenizden atlayın ve kapıdan koşun, kampüs boyunca koşun, koridorlara doğru kayın ve merdivenlerden dolanarak. Tek bir hedef var – Baldi’nin eline düşmemek!

Kampüs oldukça geniş bir yer. Saklanıp tehlikeyi bekleyebileceğiniz pek çok yer ve sizi son saniyede kurtaracak birçok geçit var. Ancak Baldi bu kadar kolay geride kalmaz, bu yüzden her zaman hareket halinde kalmanız ve etrafınıza dikkatlice bakmanız gerekir. Okuldan ancak kampüse dağılmış yedi defteri doldurduktan sonra ayrılabileceğiniz gerçeğiyle göreviniz karmaşık hale geliyor. Ve bunun için önce bulunmaları gerekir. Her fırsatta başka bir tehdit sizi bekliyor olabilir. Holiganlar okulun etrafında tökezlerler, siz onlara şeker verene kadar sizi koridorda bırakmazlar. Diğer öğrenciler sizinle konuşmaya ve sizi çeşitli etkinliklere dahil etmeye çalışırlar – dikkatinizi çok uzun süre rahatsız etmelerine izin vermeyin, Baldi yakın olabilir. Buna ek olarak, ders sırasında okulda koştuğunuz için sizi övmeyecek ve sizi kilit altına alacak bir yönetmenle karşılaşabilirsiniz. Okul günü bitmeden tüm görevleri tamamlayamazsanız veya Baldi size önce gelirse, her şeye yeniden başlamanız gerekecektir. Okulu keşfedin, Baldi’yi kandırmak için çeşitli numaralar kullanın, el becerisi ve matematik bilginizi gösterin – ve Baldi’nin öfkesini kendi teninizde hissetmeden bu korkunç yerden çıkacağınızdan emin olabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM