REKLAM

Baldi’s Basics

Baldi’s Basics Oyunu Oyna

90’lardan kalma kötü eğitim yazılımlarından esinlenmiş olsa da, Baldi’s Basics eğitici bir oyun değil, korku ve mizahı karıştıran garip bir oyun! Okul bitti ama arkadaşının bir sorunu var, 7 defteri unuttu ve senden onları toplamanı istedi. Ama bu kolay olmayacak çünkü Profesör Baldi sizin için pek çok meydan okuma hazırladı ve hata yapmanıza izin vermeyecek. Defterleri bulmak için okulu keşfedin ve karşılaşacağınız sorunları çözmeye çalışın. Ama bunu söylemek yapmaktan daha kolay görünüyor! Okul planlarını ezberlemeniz, bulduğunuz nesneleri nasıl kullanacağınızı bilmeniz ve aynı zamanda Baldi’nin arkadaşlarını size avantaj sağlamaya ikna etmeniz gerekecektir. Korkunç Profesör Baldi her zaman sizi arayacak, size yetişmesine izin vermeyin yoksa oyun biter. Her zaman tetikte olun ve onunla karşılaşmamak için kaç!

Baldi’s Basics iki oyun modu sunar:
– Hikaye modu sizden 7 defter bulmanızı ve ardından okuldan kaçmanızı isteyecektir. Zamanla Baldi hızlanacak, ancak her sorunu çözdüğünüzde yavaşlayacaktır. Tüm dizüstü bilgisayarları toplamak için hızını olabildiğince yavaş tutun.
– Sonsuz mod, Baldi tarafından yakalanmadan mümkün olduğunca çok dizüstü bilgisayar bulmanızı isteyen bir mücadeledir. Baldi’nin hızını en düşük seviyede tutmak ve böylece daha fazla dizüstü bilgisayar elde etmek için sorunları çözün.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM