REKLAM

Bike Blast

Bike Blast Oyunu Oyna

BMX’inize atlayın şehirde yarışın, engelleri aşın ve harika hareketler yapın! Subway Surfers veya Temple Run tarzında, yaklaşan engellerin üzerinden atlarken, kayarken, eğilirken ve dalarken karakterinizi kontrol edersiniz. İlerledikçe para toplayarak, harika görünümlü mıknatıs-kask ve şık yelken kanat da dahil olmak üzere güçlendirici koleksiyonunuzu yükseltebilirsiniz. Çok çeşitli harika karakterler ve kostümler içeren, yüksek düzeyde özelleştirme mevcuttur. Bunlar Ninjalardan Robotlara ve Pizza Teslimatı görevlimiz Şempanze Kabarcıklara kadar! Canlı New York City sokakları ve Park’ta dağ bisikleti gibi eğlenebileceğiniz hareketli ortamlar ve yerler vardır. Bisiklet sürmek için mükemmel bir fantezi.

Bike Blast oyunu başlangıçta mobil cihazlar için Unity ile oluşturuldu, ancak şimdi size WebGL teknolojisini kullanarak web tabanlı bir sürüm getirebiliriz! Bike Blast oyunu, Minikoyuncu.org’da çevrimiçi oyun keyfiniz için engellenmemiş olarak oynamak ücretsizdir.

Bike Blast Nasıl Oynanır?

Bike Blast oynamak çok basittir, yolunuza çıkan zorlu tuzaklardan kaçınmak için zıplamak, kaydırmak ve şerit değiştirmek için ok tuşlarını kullanmanız yeterlidir.

Oyunu tabletlerde ve akıllı telefonlarda oynayabilir miyim?

Evet! Bike Blast oyunu ücretsiz olarak çevrimiçi oynanabilir veya en sevdiğiniz AppStore’lardan indirilebilir. PlayStore veya App Store’da “Bike Blast” için arama yapmanız yeterlidir.

Talimatlar
Karakteri kontrol etmek için ok tuşlarınızı kullanın
Koruyucu bir kask kalkanı kullanmak için boşluk çubuğuna basın
Yokuş aşağı bölümlerde gücü artırmak için boşluk çubuğuna hızla basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM