REKLAM

Bisiklet Yarışı Simülatörü

Bisiklet Yarışı Simülatörü Oyunu Oyna

Bisiklet yarış oyunları kategorimizdeki seçkin bisiklet oyunlarımızdan biri olan Bisiklet Yarışı Simülatörü oyununu MinikOyuncu.org’da ücretsiz oynayın. Belirli seviyelerde dört farklı bisiklet türünü test edeceğiniz eğlenceli bir 3D oyun. Yolun kralı olmak için bisiklet sürme becerilerinizi geliştirirken, kirli bir yol, dağ ve karlı bir buzlu yolda güçlü motokrosları test edin. Time Trial(Zamana Karşı) veya Free Ride(Serbest Sürüş) gibi iki moddan birini seçin ve çılgın hızlarda giderken ve önünüzdeki engellerden kaçarken eğlence ve adrenalin damarlarınızdan akmaya başlayın. Seviyeleri ilerledikçe, belirli parkurlarda size yardımcı olabilecek daha yeni ve daha güçlü bisikletler satın almak için kullanabileceğiniz para kazanacaksınız. Somo motolar daha hafiftir ve köşeler ve engeller etrafında daha iyi kontrol edilebilir, diğerleri iyi bir kavrama ile ağırdır ancak yüksek hızlarda bükülmeleri zordur. Elinizi göz koordinasyonunu test edin ve Kanyon, Orman ve Karlı Dağlar bölgesinde bisiklet sürme becerilerinizi geliştirin ve Minikoyuncu en iyi motosiklet simülatörü oyunlarıyla eğlenin. İyi eğlenceler!

Yayın tarihi

Mart 2019.

İçerik derecelendirme

Herkes Pegi 3

Platformlar

Web tarayıcısı oyunu, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge, Safari, Maxthon, Sea Monkey, Avast Secure ve Avant Browser’da sorunsuz çalışacaktır.

Geliştirici

Bisiklet Yarışı Simülatörü, VitalityGames.com tarafından geliştirilmiştir. Ancak oyunu Minikoyuncu.org’da ücretsiz olarak çevrimiçi oynayabilirsiniz.

Ipuçları ve Püf noktaları:

Engelleri gördükçe daha erken güvenli manevralar yapabilmek için bisikleti yolun ortasında tutun.
Engeller (kayalar, ağaçlar ve çöl bitkileri) aşırı bulutlanırsa, bunlardan güvenle kaçınabilmek için yavaşladığınızdan emin olun.
Fazladan bir puan almak için bisikletleri otoyoldaki engellere daha yakın sürün.

Özellikleri

  • Güzel ayrıntılı bisiklet yolları ve çevre ile harika 3D grafikler.
  • Oyunda bulunan 4 farklı bisikleti test edin.
  • 2 oyun modu zamana karşı deneme ve serbest sürüş.
  • Her modda 3 tür seviye vardır: kanon, dağ ve kar.
  • En iyi deneyimi yaşamak için oyunun kalitesini ayarlayın.
  • Oyun ayarları için en iyi ayarı belirleyin.
  • Güzel müzik ve sesler.
OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM