REKLAM

Blob Runner 2

Blob Runner 2 Oyunu Oyna

Blob Runner 2, her seviyenin bitiş çizgisine ulaşmak için büyük, şişman bir jöle damlasını kontrol etmeniz gereken harika bir koşu platform oyunudur. Basit çubuklardan dönen testerelere kadar tüm engelleri aşmaya çalışın. Bir tuzağa her çarptığınızda, vücudunuzun bir bölümünü kaybedersiniz, ancak yolda kendinizi yenilemek için kütle toplayabilirsiniz.

Ana karakter, eriyebilen, şeklini değiştirebilen ve diğer her türlü harika numarayı yapabilen bir jöle damlasıdır. Zorlu seviyelerde koşarken ve rotanızda sizi bekleyen çok sayıda engeli aşarken kesinlikle işe yarayacaklar! Kahramanınızın neler yapabileceğini keşfedin, benzersiz becerilerini avantaj sağlamak için kullanın ve tüm seviyeleri rekor bir sürede bitirmeye çalışın!

Bir sonraki kaçınılmaz engelleri geçmek ve seviyenin sonuna ulaşmak için yolunuzdaki tüm blobları yakalamaya çalışın. Ayrıca, karakteriniz için yeni görünümler satın almak için değerli taşlar toplamanız gerekecek. Minikoyuncu.org’da ücretsiz bir çevrimiçi oyun olan Blob Runner 2’yi oynarken iyi eğlenceler!

Kontroller: Fare

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM