REKLAM

Brawl Stars Kutu Açma

Brawl Stars Kutu Açma Oyunu Oyna

Brawl Stars Kutu Açma, yeterli jetonunuz olduğu sürece istediğiniz kadar kutuyu kolayca açmanıza izin veren yeni bir uygulamadır. Bir kutu satın almak için jeton kullanabilir veya hepsini bir kerede açtığınız belirli sayıda kutudan oluşan bir paket satın alabilirsiniz.

Brawl Stars Kutu Açma oyununun oynanışı inanılmaz derecede basit: ekranın altında üç düğme var, biri tek bir kutu açmak için, biri bir kutu destesi satın almak için ve biri de kartlarınızı satmak için. Kullanmak istediğiniz düğmeye dokunmanız yeterlidir. Bununla birlikte, açtığınız her kart hemen kullanılamaz.

Oyunun en ilginç yönü, Brawl Stars’ta her bir karta sahip olmasıdır. Bir kutu açıp El Primo, Jessie veya başka bir dövüşçü alabilirsiniz. Aynısı deriler ve diğer öğeler için de geçerlidir. Tonlarca kutu açabilir ve istediğiniz görünümü veya dövüşçüyü elde etmek için ihtiyacınız olan tüm kartları toplayabilirsiniz.

Brawl Stars Kutu Açma, para harcamak zorunda kalmadan belirli bir öğeye sahip olmak isteyen oyuncular için ilginç bir uygulamadır. Aynı anda tonlarca kutu açabilmeniz, bu uygulamayı özellikle kullanışlı kılıyor.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM