REKLAM

Clash of Clans

Clash of Clans Oyunu Oyna

Clash of Clans’da savaş davulları çalıyor! Gelin ve bu muhteşem oyunda savaşa katılın ve yenilgiye uğrayan düşmanınız üzerindeki hakimiyetinizi gösterin. Dikkatli bir planlama ile avantaj elde edip zafere ulaşabilir misiniz?

Vikingler, savaştaki hünerleriyle tanınan güçlü insanlardı. Clash of Clans’da adamlarınızı toplayın ve rakibinize saldırmaya hazırlanın. Oyunun amacı, düşmanınızın kulelerini sizinkini yok etmeden önce yok etmektir. Rakibinize karşı kullanabileceğiniz 14 kartınız var. Bu kartlardan 9’u sizin askerleriniz, kalan 5’i ise özel saldırılardır. Henüz sahaya koşmayın! Öncelikle, ana menüde ekranın sağ alt köşesinde bulunan simgeden savaş güvertenizi oluşturmalısınız. Hazır olduktan sonra, savaş boynuzlarını üfleme zamanı, çünkü savaş başlamak üzere! Ekranın alt orta kısmında birimlerinizi görebilirsiniz. Pembe damla simgesi, birimlerinizin maliyetini gösterir. Bunun altında iksir ölçüm cihazınızı görebilirsiniz. Zaman geçtikçe dolar. Hem sizin hem de düşmanınızın 3 kulesi var. Yanlarda bulunan kuleler ana kuleyi korumak için oradadır, bu yüzden önce onları yıkmak iyi bir taktik olacaktır. Siper al! Düşmanınız kolayca pes etmeyecek çünkü onlar da birliklerini toplayacak ve askerlerinize kulelerinden saldıracaklar. Zaman dolmadan onları yok edebilir misin?

Dikkatli planlama ve stratejik düşünme, bu oyunların konusu. Bunun gibi daha fazla ücretsiz oyun oynamak için koleksiyonumuzu kontrol etmeyi unutmayın! İyi eğlenceler!

Yayın tarihi

Şubat 2017

Özellikleri

  • Kullanılacak çeşitli farklı birimler
  • Renkli grafikler
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Birimlerinizi yere sürükleyip bırakmak için farenizi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM