REKLAM

Çöp Adamları Topla

Çöp Adamları Topla Oyunu Oyna

Crowd Stack Race 3D’de, sadece gerçek liderler için hayatta kalma zamanı! Bu alanda, tek başına hareket eden çok fazla insan var ve en büyük kalabalığı oluşturmak ve en yüksek puanı almak için onları yanınıza almanız gerekiyor! Arenaya atlamaya ve en büyük kalabalığı yaratmaya hazır mısınız? O halde hemen oyuna başlayalım! Eğlenmene bak ve iyi şanslar!

Herkes birbirini kovalıyor! Gerçek bir lider olmak için kalabalıkları arkanıza almanız gerekir! Oyuna başladığınızda yalnız kalacaksınız ama oyunda ilerledikçe kalabalıkları arkanızda toplayacaksınız! Bu oyunda amacınız yoldan geçmek ve oyunu kazanmak için en büyük kalabalığı oluşturmaktır. Çöp Adamları toplamak için sizinle aynı renkte olmaları gerekir. 3 farklı renk var! Yanlış renkte bir adam toplarsanız oyun biter. Ana karakteri kontrol etmek için farenizi kullanabilirsiniz. Ekrana tıklayın ve istediğiniz yöne sürükleyin. Oyunda ilerledikçe, yolunuza bazı engeller de çıkacak! Dikkat olmak! Yoksa oyun tekrar biter! Ekranın üst kısmında kalabalığınızda ve skorbordunuzda kaç kişi olduğunu görebilirsiniz. Diğer kalabalıkları vurursanız, oyunu kaybedersiniz. İyi şanslar!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi 3D oyun koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

bestgames.com, Crowd Stack Race 3D’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

20 Ağustos 2021

Özellikleri

  • 3D grafikler
  • Eğlenceli oyun
  • Sezgisel kontroller
  • Geçmek için birden fazla seviye

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM