REKLAM

Counter Craft

Counter Craft Oyunu Oyna

Counter Craft, kampın hangi tarafında olmak istediğinize bağlı olarak bir polis görevi veya terörist görevi başlatmanız gereken bir atış ve silah oyunudur. Yeni başlayanlar için, bu oyunda farklı olan şey, tüm maceranın Minecraft’tan esinlenen bir haritada gerçekleşmesi ki bu gerçekten harika.

Oyunun oynanışını kesinlikle biliyorsunuz, çünkü Counter-Strike oyunları çok popüler ve birçok Minikoyuncu.org oyuncusu tarafından oynanıyor, ancak dövüşe hazırlıklı olmalısınız çünkü oyun sizi dünyanın her yerinden oyuncularla yüz yüze getirecek, farklı kıtalardan: Avrupa, ABD, Afrika, Rusya ve hatta Çin. Her haritada, mümkün olduğunca çok sayıda öldürme yapabileceğinizi bize kanıtlamanız gereken sınırlı sayıda dakika olacaktır. Önünüzdeki düşmanı vurmayı başarırsanız, attığınız her mermi size bonus puan kazandıracaktır.

Ekibinizle sohbeti kullanarak veya saldırıya uğradıklarında ekip üyelerinize yardım etmeye çalışarak bir strateji geliştirebilirsiniz. Oyundaki parayı yeni silahlar satın almak, zırhınızı geliştirmek, el bombaları ve hatta diğer giyim eşyaları almak için kullanın.

Counter Craft Oyunu Nasıl Oynanır?

Çok eğlenceli olacak çünkü sevgili çocuklar, klavyedeki OK tuşlarını kullanarak hareket etmek ve hedefinizi belirlemek için FAREYİ kullanmak zorunda kalacağınız çok özel bir 3 boyutlu çok oyunculu haritanın içinde olacaksınız. ve 3D silahları kullanmak için FAREYE sol tıklamayı kullanın. Sohbete yazmak ve diğer tüm oyuncularla iletişim kurmak için Y tuşunu kullanabilirsiniz.

AWP veya AK47 gibi tüm orijinal Counter Strike silahlarını bu oyunda bulabilirsiniz, böylece hangisinin favoriniz olduğunu seçebilir ve kaç rakip vurabileceğinizi görebilir ve hangisinin en yüksek puanı alabileceğinizi görebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM