REKLAM

Curvy Punch 3D

Curvy Punch 3D Oyunu Oyna

Biraz ter atıp iyi bir kavga çıkarmaya ne dersiniz? Merak etmeyin, kanayan dudaklar ve siyah gözlerle eve dönemeyeceksiniz! Bu oyunda yumruk atmak tamamen zararsızdır. Maçı kazanmak için iyi nişan almanız ve vuruşunuzu rakibinizin yüzüne dikmeniz gerekir. İlk önce bayılan oyun dışıdır ve zaferinizi kutlayabilirsiniz! Ve bu sefer o kadar şanslı olmasanız bile, üzülmenize gerek yok – her zaman bir rövanş yapabilir ve yumruklarınızı herkesten daha kötü bir şekilde sallayamayacağınızı kanıtlayabilirsiniz!

Curvy Punch 3D Oyunu Nasıl Oynanır?

Curvy Punch 3D, inanılmaz yumruklar atan çılgın elastik karakterlerle eğlenceli bir bağımlılık yapan 3D çöp adam dövüş oyunudur. Çok uzak mesafelerden rakiplerinizi teke tek düellolarda yenmek için en sert yumrukları atabilen elastik kollu bir sopa adam olduğunuzu hayal edin. Harika, değil mi?

Engelleri aşmak için yumruklar atmaya başlayın ve ardından düşmanlarınızı devirin. Para kazanmak için savaşları kazanın ve onları durdurulamaz hale gelmek için yaşam puanlarınızı veya esnekliğinizi yükseltmek için kullanın. Bir kavgayı kaybetmeden kaç kişiyi nakavt edebilirsin? Minikoyuncu.org’da bu ücretsiz çevrimiçi oyun Curvy Punch 3D’yi oynamanın keyfini çıkarın!

Kontroller: WASD = hareket, Fare = yumruk atma

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM