REKLAM

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 Oyunu Oyna

Çok oyunculu savaş ve FPS oyunlarına yönelik son talepler, oyun yapımcılarını harekete geçirmiş ve bu alana yönelmelerine neden olmuştur. Bu dönemin ortasında piyasaya yayılan CS-GO oyunu her yeri kasıp kavurdu ve bu türe ilgi gördü. En iyi örneklerden biri Cyberpunk 2077. Burada, dünyanın farklı yerlerinden çevrimiçi oyuncuları farklı şekillerde geliştirilmiş ayrıntılı haritalarda eş zamanlı olarak birleştirebilirsiniz. Başlangıçta grubunuzla oybirliğiyle bir harita seçmeniz gerekiyor ve ardından oyuna başlıyorsunuz. Ana hedefiniz rakip grubu minimum hasarla ortadan kaldırmaktır. Birinci şahıs nişancı oyununda birçok mod ile silahlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Farklı silah seçenekleri var ve bunları etiketler yapıştırarak veya renklerini değiştirerek özelleştirebilirsiniz. Yakın savaşlar ve uzak savaşlar için taktik silahlar seçebilir, grup arkadaşlarınıza görev dağıtarak en ideal silahı elde edebilirsiniz. Tek oyunculu alternatifin tespit edildiği oyunda işi kolaylaştırmak mümkün çünkü atış oyunlarında önemli becerilerden biri de nişan alma becerisidir. Bu alternatifi kullanarak becerilerinizi geliştirebilir ve daha fazla maç kazanabilirsiniz. Şiddet unsurlarını içermek için 13 yaşın altındaki çocukların oyun oynaması ideal değildir. Silahlarınızı çekin ve bağımlılık yapan oyuna başlayın.

Sık sorduğunuz sorular aşağıdaki gibidir:

Cyberpunk 2077 ücretsiz mi?

Evet Cyberpunk 2077, çok oyunculu, algılanan silah özelleştirmesi ve çoğu oyun modu olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur.

Cyberpunk 2077 nedir?

Cyberpunk 2077, gruplar halinde detaylı haritalarda farklı oyun modları ile silahlarınızı kişiselleştirebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz üç boyutlu bir aksiyon, savaş ve FPS oyunudur.

Cyberpunk 2077’i çok oyunculu olarak oynayabilir miyim?

Tabii ki oynayabilirsiniz. Farklı yerlerden çok sayıda oyuncunun olduğu bir grup olabilir ve düşmanlarınıza karşı birlikte savaşabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM