REKLAM

Dragon Simülatörü 3D

Dragon Simülatörü 3D Oyunu Oyna

Ejderha dünyasına hoş geldiniz! Şimdi ejderha dediğimiz merak uyandıran yaratıkları ilk önce hikayeler ve mitler aracılığıyla öğrendik. Masallarda ve çizgi filmlerde bunların örneklerine sıklıkla rastlarız. Öte yandan, ateş püskürten bu devasa ejderhalar, yalnızca çevrimiçi oyunlarda görünmeye başladı. Dragon Simulator 3D’de ejderhaların insanlığın en önemli tehlikelerinden biri olduğu Orta Çağ’a geri döneceksiniz. Yeni bir oyuna başladığınızda en erken yaptığınız şey, ejderhanızın erkek mi dişi mi olduğuna karar vermek ve ona bir isim vermektir. Ejderhanızın doğa, ateş, su veya hava unsurlarını içermesi gerekip gerekmediğini belirlemek size kalmıştır. Artık devam etmekte özgürsünüz.

Bu oyundaki amacınız, tüm yerleşim yerlerini yerle bir edebilecek kudretli bir ejderhanın kontrolünü ele geçirmektir. Ejderhanızın seviyesini yükseltmek ve para kazanmak için çeşitli aktiviteleri tamamlamanız gerekecek. Ejderhanın istatistikleri ve güçleri bir ücret karşılığında iyileştirilebilir. Öte yandan, yeterince iyileştirilmişse, koğuşunuz için bir aile kurabilirsiniz. Siz ve sürünüz hayatta kalmak için besleyici yiyeceklere sahip olmanız gerektiğinden, bazı hayvanları öldürmeye başlamanızın zamanı geldi. Ateş, buz, doğa ve havanın temel güçlerini kullanarak avantajınızı iyi kullanın. Bir ejderha, en büyük ve en tehlikeli canavarları bile kolayca alt edebilir. Bütün bir insan toplumunun bile ejderhaya karşı hiç şansı olmazdı.

Kontroller:
Oyun arayüzünde gezinmek için fareyi kullan. Hareket etmek için W, A, S, D veya oklardan birini kullanarak havalanmak/inmek için Q’yu, zıplamak/yukarı uçmak için Boşluk tuşunu, aşağı uçmak için C’yi, Menzilli saldırı yapmak için farenin sol düğmesini, yakın dövüş saldırısı yapmak içinsağ fare düğmesini kullanın, arabirimi gizlemek için H, hızlandırmak için Shift ve imleci kilitlemek/kilidini açmak için L tuşlarını kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM