REKLAM

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 Oyunu Oyna

Şimdi MinikOyuncu.org’da en iyi kamyon sürüş simülatörü oyunlarını ücretsiz oynayın ve Euro Truck Simulator 2 oyununda gerçek bir 18 tekerlekli kamyon sürücüsü olun. Becerilerinizi kullanın ve farklı kamyonları treylerle ve şehrin sokaklarında olmadan kullanmayı öğrenin.

Ve bu ücretsiz kamyon sürüş simülatörü oyununda gerçekçi 3D grafiklerin, motor seslerinin ve harika kamyon fiziklerinin tadını çıkarın. Araç sürmek için W, A, S, D veya ok tuşlarını ve kamyonları sokaklarda ve park alanlarında güvenle sürmek ve park etmek için kamera görüntüleme modlarını değiştirmek için fareyi kullanın. Sürüş becerilerinizi geliştirmek ve çok para kazanmak amacıyla farklı kargo türlerini belirli hedeflere taşıyın.

Zaman dolmadan varış noktasına buz, araba ve petrol olmak üzere üç tür kargo taşıyın. Zaman dolmadan varış noktasına buz, araba ve petrol olmak üzere üç tür kargo taşıyın. Tüm trafik kurallarına uyarak haritada doğru yolu izleyin. Çeşitli heyecan verici görevlerde şehrin etrafında dolaşın!

Euro Truck Simulator 2 Nasıl Oynanır?

Arayüzler arasında gezinmek için fareyi kullanın, engellenmemiş oyuncuların avatarlarını seçin, ardından ayarı, müziği, grafiklerin kalitesini ve sesleri değiştirebilirsiniz. Beş farklı Avrupa ve Amerika 18 tekerlekli kamyonun her birinin motor gücünü, torkunu ve yakıt deposunu görmek için garaja bir göz atın. Ayrıca nakliye oranınızı artırmak ve daha çok para kazanmak için almanız gereken tırların fiyatını da görebilirsiniz. Daha fazla güç ve daha büyük bir yakıt deposu ile, pc için bu kamyon sürüş simülatörü oyunlarında yeniden doldurmak zorunda kalmadan daha uzağa gidebilirsiniz. Oyun başladığında önce buz dağıtım görevini seçin çünkü fragman siz oyuna ve kamyon fiziklerine göre ayarlanıncaya kadar uzun değildir, ilk oyunu oynamak için kullanılacaktır, örneğin araba teslim modu, treyler çift ve daha uzundur, bu da dar yollarda virajları yönlendirmeyi ve kesmeyi zorlaştırır. Ayrıca görevleri almadan önce, iş tekliflerinin teslimat maliyetini, kazanılan parayı ve ödeme alabilmek için bitirmeniz gereken zamanı görebilirsiniz. Oyuna yıldızla kamyon motorunu aç ve yeşil oku hedefe doğru takip et, acele etmeyin kargoya girmek ve almak için açılması gereken bariyerler var. Ayrıca oyun arayüzünün sol tarafında yakıt deposunu görebilirsiniz, her görevi benzin bitmeden bitirmeye çalıştığınızdan emin olun. Oyunu tam ekran moduna ayarlayın ve gerçekçi 3B grafiklerin, şehir sokaklarındaki trafiğin, arabaların, trafik ışıklarının ve bunu 2020’de çevrimiçi bulabileceğiniz en iyi kamyon sürüş simülatörü oyunlarından biri yapan daha pek çok gerçekçi gerçeklerin tadını çıkarın. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM