REKLAM

Evil Nun: Horror at School

Evil Nun: Horror at School Oyunu Oyna

Kötü rahibelerden kaçın ve Evil Nun: Horror at School’da hayatınızı kurtarın! Ürkütücü ve terk edilmiş bir okulda rehin tutuluyorsunuz. Hayatın için korkuyorsun ama sessiz olmalısın çünkü kötü rahibeler her şeyi duyabilir. Öyleyse, bu kötü yerde olabildiğince sakin bir şekilde hayatta kalmaya çalışmaya hazırlanın!

Bu oyunda, içinde kaybolmanız için size iki hikaye seçeneği sunuluyor. ‘Kaçış modunda’ gözaltında tutuluyorsunuz. Kötü rahibeler ve etraftaki zombiler gelip sizi öldürmek için tek bir ses çıkarmanızı bekliyor. Bu kadar stresli olduğunuzda, ne alıp yere düşürdüğünüze dikkat etmelisiniz. Kapıları açarken bile dikkatli olmalısınız. Bu versiyonda ipuçlarını takip etmeli ve bu lanet olası yerden 5 gün içinde kaçmanın bir yolunu bulmalısın. ‘Atıcı modunda’, ilk versiyonda kapana kısılan kızın annesi olarak hareket ediyorsunuz. Kız kardeşin bu korkunç okuldan kaçmayı başardıktan sonra intikam almak için oraya gidiyorsun. O halde silahını al ve oyunu tamamlamak için haçları bulmaya çalışırken tüm zombileri öldürmeye çalış. Sonunda kötü rahibeyi öldürmek için tüm haçları bulmanız gerekecek. Şimdi, harika grafikler ve ses efektleri ile inanılmaz derecede büyüleyici bir korku oyununa hazırlanın ama oyunu tamamlarken sakin kalmaya çalışın!

Geliştirici

Keplerians Horror Games Evil Nun: Horror at School geliştirdi.

Yayın tarihi

23 Eylül 2021

Özellikler

  • 3D ürkütücü grafikler
  • Korkunç ses efektleri ve oyun müziği
  • Kaçış ve çekim modu
  • Zorlu düşmanlar

Kontroller

Karakterinize komut vermek için WASD veya ok tuşlarını, görünüm için imleci, nesneleri almak için F tuşunu, nesneleri bırakmak için G tuşunu ve shooter modunda ateş etmek için sol tıklamayı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM