REKLAM

Evil Nun

Evil Nun Oyunu Oyna

Evil Nun’da en büyük korkuyu damarlarınızda hissetmeye hazır olun! Kızınız kötü ruhlar tarafından sizden alındıktan sonra bu okulu ürkütmeye ve her şeyi bitirmeye karar verdiniz. Kötü rahibeyi bulmalı ve onu sonsuza kadar küçültmelisiniz. Bunu gözaltı olarak düşünebilirsiniz, ancak gerçek olandan çok uzak. Okulda dolaşın, çıkış yolunu bulun ya da rahibeyi silahlarınızla cehenneme götürün. Bu okulda hayatta kalmak için gerekenlere sahip misiniz?

Hayatının en korkunç gününü yaşıyorsun. Önünüzde sadece 2 seçenek var. Ya hayatta kalacaksın ya da kötü rahibeyi cehenneme götüreceksin. Bu korku oyununda oynayabileceğiniz iki mod bulunuyor. Birincisi, hayatınızı kurtarmak için okuldan çıkmanız gereken kaçış modudur. Bu mod, gerekli eşyaları aradığınız ve kapıları açtığınız kaçış odası konseptidir. Yine de çok sessiz olmalısın. Rahibe en sessiz sesleri bile duyabilir! İkinci mod, haçları toplamaya ve kutsal silahlarınızla rahibeyi öldürmeye çalıştığınız nişancı modudur. Kaliteli korku filmi izlemek için artık film izlemenize gerek yok! İyi şanslar ve hayatta kalın!

Daha fazla heyecanlanmak için başka korkutucu maceralar arıyorsanız, buraya tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi korku oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

kiz10.com Evil Nun geliştirdi.

Yayın tarihi

23 Eylül 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Ürkütücü arka plan ve karakterler
  • Zevk için 2 oyun modu
  • Heyecan verici oyun

Kontroller

Kaçış modu: W,A,S,D, etkileşimde bulunmak/gizlemek/öğeyi kullanmak için F’yi hareket ettirir, öğeyi bırakmak için G, Göstermek için T, Duraklatmak için Escape, çömelmek için Sol CTRL. Nişan modu: Hareket etmek için W,A,S,D, ateş etmek için sol tıklayın, nişan almak için sağ tıklayın. Silah değiştirmek için yuvarlan, el bombaları için G, yeniden yüklemek için R, öğeleri seçmek için F, Koşmak için Sol Shift, çömelmek için sol CTRL, yüzüstü için X, Zıplamak için boşluk.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM