REKLAM

Five Nights at Freddy’s: Final Purgatory

Five Nights at Freddy’s: Final Purgatory Oyunu Oyna

Five Nights at Freddy’s oyunları sizi zaten yeterince korkutmadıysa, o zaman şu anda bir korkutucu maceraya daha hazır olmalısınız, çünkü Five Nights at Freddy’s Final Purgatory, ana seriden bir başka eğlenceli ve harika bir yan ürün olarak oynayabilirsiniz. Her ne pahasına olursa olsun, animatroniklerin ofisinize girmesini engelleyerek gece yarısından sabah 6’ya kadar 5 gece hayatta kalın. Bunun için, güç kaynağınızı korumak için birçok kamerayı izlemeniz ve kapıları doğru zamanda kapatmanız gerekecek. Sadece kapıları kapalı tutmaktan fazlasını gerektiren Foxy veya Puppet gibi özel animatroniklere dikkat edin (oyunun yardım bölümüne bakın).

Canavarları ofisinizden uzak tutmak istiyorsanız, bunu yapmak çok önemli olduğundan, kapıları kapatmak hatırlamanız gereken ana mekanizmalardan biridir. Kapatmak veya açmak için kapı düğmesine ve kapıları açmak veya kapatmak istediğinizde ışık düğmesine basın. Saldırıya uğrayıp uğramadığınızı görmek için güvenlik sistemindeki kameraları kullanın.

Animatronikler kapının hemen dışındaysa sorun değil, ama içeri girip bir jumpscare yaparlarsa kaybedersiniz ve her şeye yeniden başlamak zorunda kalırsınız. Kameraları aşırı kullanmayın ve canavarları yenmek için ışıktan daha fazla yararlanın. Daha büyük veya daha küçük bir haritada oynayabilirsiniz, bu size kalmış.

Bu etkileşimli-bulmaca oyununda, esas olarak, etrafınızdaki şeylerle etkileşim kurmak için kullandığınız faredir, onları Freddy ve onun kötü makinelerini güvenli alanınızdan uzak tutmak için kullanırsınız, çünkü onlara yakalanırsanız, mağlup edilirler. İyi şanslar, çok korkmamaya çalışın ve kötülükle bir kez daha yüzleşin, umarım kazanan siz olursunuz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM