REKLAM

Five Nights at Freddy’s: Security Breach

Five Nights at Freddy’s: Security Breach Oyunu Oyna

FNAF hayranları sevinebilir. Sonuçta, uzun zamandır beklenen olay gerçekleşti. Daha doğrusu, bu kült oyunun 13. bölümünün piyasaya sürülmesi, milyonlarca kişi tarafından saygı gördü. Ayrıca, bu oyunun türü göz önüne alındığında, sayının sembolik olmaktan daha fazlası olduğunu kabul etmelisiniz.

Bu sefer tüm aksiyon terk edilmiş bir oyuncak fabrikasında değil, yaratıcısı Freddy Fazber’in kendisinden başkası olmayan Megapizzaflex’te geçiyor. Sizi kendisine çekmek için kesinlikle mümkün olan her şeyi yapacağını anlamalısınız. Ancak bu versiyonda, bu gece kaçmak ve hayatta kalmak için onun desteğini almak için eşsiz bir fırsatınız var. Ana şey, bu animatronikin güvenini kazanmaktır.

Bu oyunda, anlaşılmaz bir şekilde kendini bu yerde bulan Gregory adında bir çocuk adına hareket ediyorsunuz. Ve tabii ki oradan sağ salim çıkmanız gerekiyor. Bunu yapmak için, yaratıcılığınızı göstermelisiniz. Bu nedenle, güvenlik kameralarından gelen verileri kullanın ve animatroniklerin nerede olduğunu ve nasıl hareket ettiklerini görün. Ayrıca kurnaz olun ve onlardan daha akıllı olun, oyuncak veya her türlü nesneyi fırlatarak dikkatleri dağıtın. Onlar onlarla meşgulken, dolaşın ve işinizi yapın. Ancak bu şekilde bu gece hayatta kalabilir ve kurtulabilirsiniz.

En önemlisi, dikkatli olun ve yolunuzu izleyin. Ayrıca duruma uyum sağlayın ve avantajlarınızı kullanın. Dışarıdan çekici ama içeriden korkutucu olan bu yerden bu şekilde çıkabilirsiniz. Onunla başa çıkabilir misin? İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM