REKLAM

Flip Master

Flip Master Oyunu Oyna

Trambolin atlamaları gerçek hayatta yapmayı sevdiğiniz bir şeyse, aynı deneyimi yalnızca çevrimiçi bir oyunda yaşamayı da seveceğinizden eminiz. Gerçek hayatta olduğundan daha çılgın, çünkü gerçek hayatta yapamayacağınız ve yapmamanız gereken dublör ve taklalar yapabileceksiniz, böylece incinmeyeceksiniz!

Arka bahçenizde, okulun spor salonunda, trambolin parkında, spor salonunda veya sirkte olduğu gibi farklı trambolinlere atlayabileceğiniz, yüksek kaliteli harika görünümlü bir oyundur. Bir yerden başka bir yere gitmeye çalışın ve tüm mekanlarda her zaman kendi rekorlarınızı kırarken aynı zamanda yarışmalara katılın.

Başladığınızda, The Dude adında yalnızca bir karakter olabilirsiniz, ancak ilerledikten sonra The Dudette, Big Dave veya The Ninja gibi diğerlerinin kilidi açılacaktır. Puanlarınızı kullanarak onları eğitebilir ve daha iyi paletler yapabilirsiniz, çünkü onların istatistiklerini ve zıplama gücü, tutma gücü, güven, denge ve merkezleme gibi özelliklerini geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Ayrıca dükkana gidebilir ve karakterleriniz için yeni kıyafetler satın alabilirsiniz. Madeni paralarınızla, madeni para mıknatısı, süper döndürme, süper atlama, süper itme veya güvenlik ağı gibi güçlendirmeler de satın alabilirsiniz. Sıçrayışlarınızı yapmak için, sadece trambolinin üzerine düş ve havadayken, spin yapmak için fare düğmesini basılı tut ve ne kadar çok yaparsan, o kadar çok jeton alırsın.

Tüm trambolinleri fethetmek ve kendi rekorlarınızı kırmak için elinizden gelenin en iyisini yaparak trambolinin şampiyonu olun!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM