REKLAM

FNF: Yeşil Işık Kırmızı Işık

FNF: Yeşil Işık Kırmızı Işık Oyunu Oyna

Friday Night Funkin’ ve Squid Game hayranları için muhtemelen yılın en çok beklenen oyunu , artık Minik Oyuncu’da. FNF’nin en ünlü 20 karakterini içeren bu aksiyon oyununu çok seveceksiniz.

Squad Game filmindeki FNF karakterleri
Gördüğünüz gibi, FNF’nin en önemli karakterleri, Squid Game filminden esinlenilen Yeşil Işık Kırmızı Işık oyununda ortaya çıktı ve aşağıdakilerden herhangi birini seçebileceksiniz: Boyfriend, Girlfriend, Whitty, Tankman, Sonic.exe, Garcello, Anne, Baba Darest, Pico, Canavar vb. Bu göreve hangi karakterle başlamak istediğinizi seçtikten sonra oyuna başlamanız ve sizinle aynı yarışta olan diğer karakterlerden önce en kısa sürede yeşil çizgiye ulaşmaya çalışmanız gerekecek.

Robot bebeği (The Doll) savunan muhafızlar tarafından vurulmamak için, mümkün olduğunca dikkatli hareket etmeniz gerekecek, sadece bebek size arkası dönükken ve yeşil LED yandığında. Kırmızı LED kapalıyken ve bebek size bakarken tek bir hareket yaparsanız, bebeği koruyan muhafızlar tarafından vurulabileceğinizi varsaymak zorunda kalacaksınız. Oyunda biriktirmeyi başardığınız bonus puanlara bağlı olarak her türlü eşyayı satın alabileceksiniz, bu yüzden bütçenizi yönetirken çok dikkatli olmanız için size rehberlik ediyoruz.

Toplamda, oyun 10 farklı seviyeye sahiptir, ilki en kolay olanıdır, ardından aşağıdakiler daha yüksek zorluk derecesine sahiptir. Mağazaya ancak en az 100 dolarınız olduktan sonra girebileceksiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM