REKLAM

Fortnite

Fortnite Oyunu Oyna

Fortnite, gerçek Fortnite temelinde geliştirilmiş bir çevrimiçi nişancı oyunudur. Oyundaki grafikler çok güzel ve birçok yönden Fortnite’ın bir kopyası. Gerçekten Fortnite oynamak istiyorsan ama indirmenin bir yolu yoksa ya da istemiyorsan, bu oyun senin için kullanışlı olacak. Dünyanın her yerinden gerçek insanlarla oynayın! Ayrıca oyunda çok sayıda farklı karakter, farklı silahlar bulunuyor, bunların hepsini hemen deneyebilirsiniz.

Bir kale inşa etmek ister misin? Oyunda inşa etmek çok basit, inşa etmek için sadece “E” tuşuna basmanız gerekiyor ve şimdi inşa edebilirsiniz! 1 – merdiven, 2 – çatı, 3 – duvar tuşuna basarak kullanabileceğiniz üç tip yapıya sahipsiniz. Yoksa sadece koşup ateş mi etmek istiyorsun? Silahlar şehrin her tarafına dağılmış durumda. Makineli tüfek, tüfek, makineli tüfek, av tüfeği, Uzi, el bombaları ve diğerleri, ayrıca bir jetpack yakalayıp üzerinde uçarak diğer oyuncuları öldür.

Oyunda bir ölüm maçı modu ve bir battle royale modu var. Ölüm maçında, çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynarsınız. Amacınız olabildiğince çok öldürmek ve olabildiğince az ölmektir. Öldüğünüzde, puanınızı artırmak için yeniden doğacaksınız. “Battle Royale” modunda, kazanan olmak için tek bir şansınız var. Oyunda hala hayatta olan herkesi öldürmek. Eğer ölürsen sonsuza kadar gitmiş olursun. Cephaneliğinizi yenilemek ve diğer oyuncuları yenmek için silahlar, sağlık ve el bombaları gibi çeşitli öğeleri toplayın. İyi şanslar ve iyi oyunlar dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM