REKLAM

Frozen Sam

Frozen Sam Oyunu Oyna

Frozen Sam’de size doğru gelen düşmanlarınızı yok etme zamanı! Şehrinizi kontrol etmeniz ve kaybedileni geri getirmeniz gerekiyor! Kötü adamlar ve kötü adamlar şehrinizi kuşattı ve neyse ki bir süper kahramansınız ve insanları dondurma gücüne sahipsiniz! Buz gücünüzle düşmanlarınızı dondurup parçalara ayırmaya hazır mısınız? İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Bu normalde desteklediğimiz bir şey değil, istediğiniz zaman insanları öldüremezsiniz ama bu sadece bir oyun ve siz dondurma gücüne sahip bir süper kahramansınız! Şehriniz bazı kötü insanlar tarafından işgal altında ve amaçları sizi öldürmek ve ardından şehri fethetmek! Bunu durdurabilecek tek bir kişi var! Evet, doğru duydunuz! O sensin dostum! Ellerine bak! Sadece birini hedef alarak birini dondurma gücüne sahipsiniz! Amacınız bu düşmanları elinizi uzatarak yok etmek ve o kötüleri buzdan heykellere çevirerek dondurmak! Ama arkana dikkat etmeyi unutma! Düşmanı dondurduktan sonra silahınızla buzu kırmalısınız. Yeterince hızlı olamazsan, seni senden önce öldürebilirler! O halde hadi oyuna atlayalım ve seni etraftaki en havalı süper kahraman yapalım!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi 3D oyun koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

YAD.Com, Frozen Sam’i geliştirdi.

Yayın tarihi

13 Eylül 2021

Özellikleri

  • Sezgisel arayüz
  • Kolay kontroller
  • Eğlenceli oyun
  • 3D renkli grafikler

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM