REKLAM

Fruit Clinic

Fruit Clinic Oyunu Oyna

Yeni Meyve Doktoru olmaya hazır olun! Acil bir durum beyler! Bu kasabanın meyveleri sürekli hastalanıyor. Senin gibi onları tedavi edebilecek birine ihtiyaçları var. Ancak sorunları her zaman kolay değildir. Bazen parazitleri içlerinden çıkarmak gibi işlemlere girmeniz gerekebilir. Ama hepsini kurtarmak için elinizden geleni yapacağınızdan eminiz! Şimdi herkese emin ellerde olduklarını gösterelim!

Artık yeni bir mesleğiniz var! Bu zavallı meyveleri ciddi hastalıklardan kurtaran bir meyve doktoru olursunuz! Hayatları bundan sonra sana bağlı. Bu eğlenceli ve 3 boyutlu yemek oyununda amacınız meyveleri tedavi etmektir. Korkudan ağlayarak kapınıza geliyorlar. Her birinin farklı sorunları var. Tedavileri uygulamak için farenizi veya dokunmatik kontrolleri kullanın. İşlemi oyun ekranının üst kısmından görebilirsiniz. Araçlar, sıraları geldiğinde görünecek. Tek yapmanız gereken fareyi sürüklemek veya parmağınızı gösterilen yönlere kaydırmak. Her tedavi için nakit ve madeni para kazanacaksınız. Kliniğinizi oyun içi mağazadan yükseltmek için kazançlarınızı kullanın! Belki işinizi biraz geliştirdikten sonra kendi hastanenizi yapabilirsiniz. Şimdiye kadar iyi iş çıkardın doktor!

Daha fazla 3D eğlenceye ve bu oyun gibi ilgi çekici oyunlara göz atmak için ücretsiz ve çevrimiçi yemek oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın!

Geliştirici

BPTop, Fruit Clinic’i geliştirdi.

Yayın tarihi

2 Eylül 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafik
  • Oyun içi mağazadan kliniği güncelleme
  • Tamamlanacak birkaç seviye
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapıcı oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi veya dokunmatik kontrolleri kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM