REKLAM

Fun Escape 3D

Fun Escape 3D Oyunu Oyna

Fun Escape 3D sizi daha önce hiç yaşamadığınız ürkütücü bir koşu macerasına davet ediyor! Kaçmak için koşmuyorsun. Hayatın için koşuyorsun! Taştan yapılmış uzun bir köprü hayal edin ve kötü geçmişinizden kaçmak için üzerinden geçmek zorundasınız. Ancak bu köprü tehlikeli tuzaklarla dolu ve rakipler varlığınızı sona erdirmeye yemin ettiler. Bu ölümcül ortamda ne kadar hayatta kalabilirsin?

Derin bir nefes al. Bacaklarınızı ve kollarınızı gerin çünkü bundan sonra geri dönüş yok. Kaçış sırasında ulaşmanız gereken tek bir hedef var. Karşılaşacağınız her engel ne olursa olsun koşmaya devam etmelisiniz! Sizinle aynı hedefi paylaşan 2 rakibiniz daha var. Ancak burada en büyük sorunun rakipler olmadığına sizi temin edebiliriz. Bu yol bir ölüm makinesi gibi inşa edildi ve hayatta kalmalısın çünkü bu hayatta kalan son yolun hikayesi. Farenizi kullanın, ekrana tıklayın ve karakterinizi hareket ettirmek için sürükleyin. Suya düşersen ölürsün. Onlar senin sonunu getirmeden önce onları iterek rakiplerini atlat. Yapmış olduğunuz sayacı ekranın üst kısmından görebilirsiniz. Elbette oyunu istediğiniz kadar yeniden başlatabiliyorsunuz ama engellere karşı duramıyorsanız ne anlamı var ki! İyi şanslar çünkü buna ihtiyacın olacak!

Kapana kısılmış yolumuzdan hoşlandıysanız, bunun gibi daha fazla koşu macerasıyla kendinize meydan okumak için ücretsiz ve çevrimiçi beceri oyunları koleksiyonumuzu kontrol etmeyi unutmayın.

Geliştirici
YAD.Com, Fun Escape 3D’yi geliştirdi.

Yayın tarihi
3 Şubat 2021

Özellikleri
3D yüksek kaliteli renkli grafikler
Ölümcül tuzaklar ve ürkütücü rakipler
Sonsuz koşu macerası
Basit kontroller
Kontroller
Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM