REKLAM

Funny Battle Simulator 2

Funny Battle Simulator 2 Oyunu Oyna

Funny Battle Simulator 2’de içinizdeki komutanı ortaya çıkarın! Güçlü bir ordunun komutanısınız ve artık bu oyun sayesinde stresli savaşlar için güçlü stratejiler oluşturmanın ne kadar zor olduğunu deneyimleyebilirsiniz. Harika bir komutan olup olmayacağını görmeye hazır mısın?

Bu oyunda emrinizde çok sayıda asker var. Kendinizi bir savaş simülatörünün ortasında bulduğunuzda, en çok isteyeceğiniz şey de güçlü askerler olacaktır. Bu ordunun yardımıyla düşmanınıza saldırabilir ve bu savaşı kazanabilirsiniz. Askerlerinizi savaş alanına yerleştirmek için bir bütçeniz ve bir kişi sınırınız var. Ancak güçlü bir strateji oluşturduğunuz sürece düşmanlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Düşmanınıza saldırmadan önce kaç askerinizi nereye yerleştireceğinizi akıllıca düşünün. Her seviyede bir tane seçebileceğiniz ordunun üç farklı versiyonu var. Ordunuzu mağara adamları, başsızlar, atlılar, minigunlar, okçular, Spartalılar, işçiler, öncüler ve çok daha fazlasıyla birlikte oluşturabilirsiniz. O halde şimdi stratejilerinizi seçerken her şeyi göz önünde bulundurun ve birçok savaşı kazanmaya çalışın!

Bu eğlenceli strateji oyununu oynamaktan zevk aldıysanız, eğlenmeye devam etmek için Komik Savaş Simülatörüne göz atmalısınız!

Geliştirici

GoGoMan, Funny Battle Simulator 2’yi geliştirdi.

Yayın tarihi

17 Ocak 2022

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Stratejik düşünme ihtiyacı
  • Geçmek için birçok seviye
  • Bölgeni savun!

Kontroller

Seçtiğiniz askerleri yerleştirmek için imlecinizi kaydırabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM