REKLAM

Gemi Limanı Simülasyonu

Gemi Limanı Simülasyonu Oyunu Oyna

Dünyayı keşfetmek ve Kargo Gemisi ile ceplerinizi doldurmak için okyanusa yelken açın! Burada limandan limana özgürce yüzebilir ve bunun için para alabilirsiniz! Rengarenk sandıkları topla, onları doğru noktalarda sat ve haritada yeni şehirlerin kilidini açmak için kazancını katla!

Bu oyunda bulutların altında yatanları keşfedin ve denizlerin tüccarı olun! Geminiz ve mürettebatınız hazır; tek yapman gereken limanlar arasında yelken açmak ve en nadide kutuları toplamak. Ekrana dokunun ve geminizi bir yöne yönlendirmek için çekin. Haritanızda limanları ve fiyatları görebilirsiniz. Bu fiyatlar, mallarınızı satabileceğiniz değerleri gösterir. Bu satılabilir öğeleri toplamak için dolaşın ve onları nakite çevirmek için limana geri dönün. Artık haritanızda yeni alanların kilidini açmaya hazırsınız! Özel bonuslar kazanmak ve bu yeni kariyerdeki konumunuzu yükseltmek için hazine sandıklarını açın! Sihirli mücevherleri nereden alacağınızı görmek için haritada dolaşın, paralel evrenlere seyahat etmek için portalları kullanın ve maceranızın bir sonraki bölümü için kayıp kıta Atlantis’e erişim elde edin!

Yurtdışındaki bu rahatlatıcı yolculuğu seviyorsanız, Macera Oyunlarımıza göz atabilir ve diğer dünyalardan yeni sürükleyici hikayeler bulabilirsiniz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM