REKLAM

Gerçek Bisiklet Sürüşü

Gerçek Bisiklet Sürüşü Oyunu Oyna

Gerçek Bisiklet Sürüşünde, en iyi bisikletçilerden biri olduğunuzu göstermek için bisikletinizin zorlu parkurlarında cesur olmaya hazır olun! Bisikletinize atlayın ve tepeleri aşıp uzaklara gitmeye hazır olun!

Sahile yakın bisiklet sürmek rahatlatıcı ve eğlencelidir, ancak bu oyunda böyle sakin sürüşler beklemeyin. Ustalaşmanız için 5 farklı zorlu parkur içeren bu oyunda engelleri aşmak için içinizdeki cesareti kucaklamalısınız. Amacınız, süreniz dolmadan bitiş çizgisine ulaşarak her bölümü tamamlamaktır. Başlangıçta sadece ilk seviye mevcuttur, ancak seviyeleri tamamladığınızda geri kalanların kilidini tek tek açabilirsiniz. Hareket etmek için WASD veya ok tuşlarını kullanın. Dikkat olmak! Herhangi bir engele çarparsan düşersin ve seviyeyi geçemezsin. Gerekirse molalarınızı kullandığınızdan emin olun. Ayrıca ekranın sol üst köşesinde bulunan dayanıklılık ölçerinize de dikkat etmelisiniz. Seviyeleri geçtikçe para kazanırsınız. Bunlar, bisikletinizi ve karakterinizi kişiselleştirmek veya oyun içi mağazadan güçlendiriciler satın almak için harcanabilir. İyi şanslar ve tadını çıkarın!

Daha fazla mücadeleye hazırsanız, ücretsiz yarış oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler!

Geliştirici

RHM Interactive, Gerçek Bisiklet Sürüşünü geliştirdi.

Yayın tarihi

19 Haziran 2020

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Bisikletiniz ve bisikletçiniz için farklı kişiselleştirme seçenekleri
  • Tamamlanacak 5 farklı seviye
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Bisikletinizi kontrol etmek için WASD veya yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Bir şişe enerji içeceği kullanmak için C tuşuna ve açılışları yavaşlatmak için V tuşuna basın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM