REKLAM

Gerçek Frikik 3D

Gerçek Frikik 3D Oyunu Oyna

Kalabalığın tezahüratlarının keyfini çıkarın ve Gerçek Frikik 3D’de maç gecesinde harika bir performans sergilemeye hazırlanın! Takımınızı turnuvanın zirvesine taşımak ve şampiyon olmak için gerekenlere sahip misiniz?

Bu oyunda amacınız her oyunda rakip takımdan daha fazla puan toplayarak takımınızı turnuvanın zirvesine taşımaktır. Bu kulağa zor gelebilir ancak bu oyunun kontrolleri ve mekaniği oldukça basittir. Birçok takımdan birini seçerek oyuna başlayın. Her oyun sırasında 2 rol üstleneceksiniz: atıcı ve kaleci. Atıcı olduğunuzda, öncelikle atışınızın yönünü ve tanımını ayarlamak için farenizi kullanın. Mutlu olduğunuzda, şutunuzun gücünü ayarlamak için farenizi futbolun üzerinde tıklayıp basılı tutun ve topa vurmak için tutuşunuzu bırakın. Kaleci olarak oynarken gözlerinizi kale direğinin üzerindeki kırmızı dairede tutun. Maviye döndüğünde topu engellemek için üzerine tıklayın. Her denemede oyun süresi ilerletilir ve maç, süre 90 dakikaya ulaştığında sona erer. Bu noktada en çok puana sahip olan takım oyunu kazanır! İyi eğlenceler dileriz!

Bu tür oyunları seviyorsanız, daha fazlası için ücretsiz ve çevrimiçi Futbol Oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın! Oynarken eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM