REKLAM

Gerçek Minibüs Simülasyon

Gerçek Minibüs Simülasyon Oyunu Oyna

Gerçek Minibüs Simülasyon, bir minibüsün direksiyonuna geçmek ve gerçek bir minibüs şoförü gibi hissetmek için eşsiz bir fırsat! Ana işiniz, şehirdeki yolcuları bir duraktan diğerine taşımaktır. Temel olarak, farklı minibüsler kullanıyor olacak ve şehir etrafında belirli bir rotayı takip edeceksiniz. Kolay bir iş gibi görünebilir, ancak birkaç rotayı sürdükten sonra sürücü yorulur ve artık sürüşe devam edecek gücü kalmaz. Ama bu işin tüm zorluğu budur! Yüzlerce yolcunun şehirdeki gezilerinden memnun kalması için sabırlı, deneyimli ve sorumlu bir sürücü olmayı öğrenmelisiniz.

Aynı zamanda bir minibüs şoförü olarak çalışmanın tüm karmaşıklıklarını gerçekten deneyimleyebileceğiniz benzersiz bir oyun deneyimi sunan en iyi simülatörlerden biridir. Gerçekçi araba fiziği ve bağımlılık yapıcı bir oyun sizi bekliyor! Gerçek şehirdeki ve ötesinde en iyi minibüs şoförü olun!

Gerçek Minibüs Simülasyon Oyunu Nasıl Oynanır?

Mevcut ilk minibüsü seçin ve sürmeye başlayın. Aralarından seçim yapabileceğiniz sadece 3 harita var, bunlardan ikisi kentsel, biri şehir dışına arabayla. Oyunun başında zaten minibüsünüzün direksiyonunda, şehirdeki durakların birinin yakınında görünüyorsunuz. Şimdiden birkaç yolcu sizi orada bekliyor. Arabanızı otobüs durağının yakınına park edin ve insanların girmesi için kapıları açın. Bundan sonra, birçok durak ve taşınacak birçok şehir vatandaşını bulacağınız rota boyunca yolculuğunuza başlayacaksınız. Her durakta, bazı insanlar inecek ve diğerleri içeri girecek. Hepsi size seyahat için para ödüyor ve böylece zengin oluyorsunuz ve gelecekte yeni arabalar satın alabilecek, onları yükseltebilecek ve farklı bir renkte yeniden boyayabileceksiniz.

Yolculuk sırasında, çeşitli istasyonların bulunduğu eğlenceli bir radyo eşlik edecek. Ve daha fazla gerçekçilik istiyorsanız, o zaman birinci şahıs görünümünü ve diğer görünümlerden kameraları kullanmayı deneyin!

Garajda, sıradan Rus arabaları ve fiyatı çok pahalı olan yabancı markaların yepyeni minibüsleri dahil olmak üzere 14 benzersiz minibüs satın alabilirsiniz. Tekrar tekrar oynayın, farklı rotalar seçin, sürüş için üç kartı da açın ve daha fazla para kazanın. Kariyerinizi bir minibüs şoförü olarak inşa edin ve işini seven zengin ve havalı bir şoför olun! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM