REKLAM

Gerçek Traktör Çiftçi Simülatörü

Gerçek Traktör Çiftçi Simülatörü Oyunu Oyna

Kırsal kesimde yaşayan insanlar çoğunlukla çiftçilik mesleği ile ilgilidir. Hindistan’ın çiftçileri, işlerinde çok çalışkan ve tutkulu oldukları için en iyi çiftçilerdir. John çiftçiliği seviyor, bu yüzden çiftçiliği öğrenmek için Hindistan’a geldi. Çiftçilik sanatını öğrenmek için ünlü bir çiftçiye geldi. Bütün bu aile iyi tanınan çiftçilerdir.

Yeni ve son derece ayrıntılı 3D grafikler ve şık bir kullanıcı arayüzü. Hayvanlarınıza iyi bakın ve kar elde etmek için onları pazarda satın. Bu hasat simülatöründe inanılmaz bir çiftçi deneyimi yaşayın. Çiftliğinizi yönetin ve mahsullerinizi hasat edin.

Lojistik becerilerinizi göstermeniz ve çiftliğinizin etrafındaki süreçleri başarıyla optimize etmeyi öğrenmeniz gerekecek. Kaynakları ne kadar akıllı kullanırsanız, o kadar iyi sonuçlar alırsınız. Bir yönetici olarak, harika mahsuller sağlamanız, çalışanlarınıza iyi bakmanız, hayvanları sağlıklı tutmanız ve ekipmanın durumunu takip etmeniz gerekir. Ekinleri işleyin, ancak yeni arazi alanları yapın ve çiftliğinizi gerçekten harika ve müreffeh yapmak için elinizden gelen her şeyi kullanın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM