REKLAM

Getting Over Snow

Getting Over Snow Oyunu Oyna

Dünyanın en yüksek dağlarının zirvelerine tırmanan insanlara dağcı denir. Getting Over Snow oyununda bir dağcının karla kaplı bir zirvenin en zirvesine çıkmasına yardım etme şansına sahip olacaksınız. Avatarınızı gösteren ekran, dağın doğrudan önünüzdeki tarafına yansıtılacaktır. Tepenin zirvesine çıkması onun için gereklidir. Bu özel görev için çok uzun saplı bir kazma kullanacak.

Farenizle işaret edip tıklayarak ekranı kullanarak seçimlerinizi yapın. Kazmanın bu şekilde kullanılması, maksimum boyutuna büyümesini sağlayacaktır. Daha sonra onu kara fırlatacak ve istediği yüksekliğe ulaşana kadar ellerini ve ayaklarını kullanarak kendini kaldıracaktır. Dağa tırmanırken kahramanınız, tuzaklardan kaçma zorunluluğu ve rota boyunca karşılaşacağı çeşitli nesneleri elde etme zorunluluğu da dahil olmak üzere bir dizi engelle mücadele etmek zorunda kalacak.

Çekicin uzunluğu, fare düğmesine basılarak ve basılı tutularak değiştirilebilir. Fareyi veya parmağınızı ekranda tutarak kolunuzu dağın üzerinden uzatabilirsiniz. Ancak, herhangi bir engelle karşılaştığınızda kenardan kaymanızı önlemek için mümkün olduğu kadar uzun süre orada tutmanız gerekir. Yol boyunca, karşılaşabileceğiniz tüm mücevherleri, güçlendiricileri ve diğer harika nesneleri de almaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM