REKLAM

Going Balls 3D

Going Balls 3D Oyunu Oyna

Going Balls 3D oyununda metalik bir topu kontrol edin ve yolunuzdaki zorlukların üstesinden gelmeye çalışın. Yolunuz çeşitli engellerle dolu ve adımlarınıza dikkat etmelisiniz. Bu oyundaki tüm seviyeleri tamamlayabilir misin?

Bu oyunda amacınız her seviyenin sonunda hedef hedefe ulaşmaktır. Hedefinize giden yol keskin dönüşler, geniş boşluklar, ölümcül tuzaklar ve daha fazlası gibi çeşitli engellerle doludur. Oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz. Başladığınızda topu hızlandırmak için farenizi tıklayıp ekranın üzerine sürükleyin. Yavaşlamak için imleci aşağı sürükleyebilirsiniz. Tuzaklara ve engellere takılmamak için hızınızı ayarlamalısınız. Her seviyede yalnızca 5 canınız olduğundan dikkatli olmalısınız. Ancak endişelenmeyin, çünkü seviyede ilerledikçe daha fazla can toplayabilirsiniz. Bir bölümde öldüğünüzde, eğer yeterli canınız varsa, geçtiğiniz en son kontrol noktasından başlayacaksınız. Canların yanı sıra para da toplayabilirsiniz. Bunlar, topunuz için çeşitli kaplamaların kilidini açmak için kullanılabilir. İyi şanlar!

Dönün ve puan toplayın, hedefleri tamamlayın ve zorlukların üstesinden gelin! Daha fazlası için ücretsiz ve çevrimiçi Top Oyunları koleksiyonumuzu ziyaret edin! Oynarken eğlenin!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM