REKLAM

Golf Turnuvası

Golf Turnuvası Oyunu Oyna

Golf Turnuvası oynayarak dünyanın en destansı mini golf etkinliğini keşfedin! Reflekslerinizi keskinleştirin ve doğru yönde ve doğru güçle topu doğrudan deliğe vurmak için nişan alın. Kulağa basit geliyor ama bu reflekslere herkes sahip değil! Eşsiz ve ayrıntılı bir 3D ortamın keyfini çıkarırken, farklı aşamalara yayılmış toplam 39 farklı seviyenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Antrenmanınızı tamamladıktan ve adınızı seçtikten sonra, dünyanın her yerinden diğer gerçek oyunculara karşı, her birinizin kendi topuna sahip olduğu, bir harita üzerinde beş oyuncuya kadar rekabete girin. Amaç, topunuzu diğerlerinden daha hızlı ve mümkün olduğunca az atışla deliğe sokmaktır.

Atış yapmak için fareyi kullanın, sürükleyip deliğe doğru nişan alın ve ardından atış yapmak için bırakın. Ne kadar çok sürüklerseniz, atışınızın arkasında o kadar fazla güç olur, ancak aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz çünkü çok fazla güç sizi ıskalayabilir. Dünya sıralamasında yükselmek ve en iyi oyuncu olmak için turun mümkün olduğunca çok ayağını kazanmaya çalışın. İyi şanlar!

Golf Turnuvası Oyununu kim yarattı?

Bu oyun Inlogic Software tarafından geliştirilmiştir.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM