REKLAM

GTA 4

GTA 4 Oyunu Oyna

Yaşamaya başlamak ve mutlu, uzun bir hayatın tadını çıkarmak istediniz, ama bir şeyler o kadar iyi bitmedi. Polis memurları hırsızlardan hoşlanmaz, bu yüzden ana kahraman tutuklandı. Uzun yıllar sonra kahraman, kısa süre önce hapisten çıktığı için herkese öfkesini göstermeye hazırdır. Birkaç araba çalın, şehirde yarışın ve bireysel görevleri bitirin. Mümkün olduğunca zengin olmaya çalışın. Kolay olmayacak, bu yüzden meydan okumaya hazır olun.

GTA 4’de görevleri tamamlayın, ödüller toplayın, arabaları, bisikletleri ve askeri araçları çalın! En iyi silahların ve mühimmatın kilidini açın, tüm gta kasabasını bir tank veya helikopterle yıkın. Sokaklar özel kuvvet askerleri ve çetin haydutlar, kirli polisler ve öfkeli çetelerle dolu. Hayatta kalmayı ve zengin olmayı başaracak mısın?

GTA 4 Oyunu Nasıl Oynanır?

WASD tuşları ile hareket edin, fareyle ateş edin, boşluk çubuğuyla zıplayın, F ile bir araca girin, silah dükkanı için Tab, koşmak için Shift, yürümek için Q. Şehirde dolaşabilir, her türden insanı vurabilir, bir şeyler çalabilir, araba çalabilir ve onları sürebilir ve her türlü suç faaliyetini yapabilirsiniz. Sağlığınız sınırlı olduğu için yakalanmamak veya vurulmamak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve kaybetmek oyunu kaybetmek anlamına gelir. Bu oyunu deneyen herkese bol şans ve daha harika oyunlar istiyorsanız, tüm gün burada kalmayı unutmayın!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM