REKLAM

Gun Rush

Gun Rush Oyunu Oyna

Silahlarınızı alın ve Gun Rush’taki düzinelerce engel ve düşmanla dolu seviye boyunca olasılıklara meydan okuyun! Büyük ödül platformun sonunda yatıyor ancak ona ulaşmak için üstesinden gelmeniz gereken pek çok zorluk var. Kaç seviyeyi tamamlayabilirsin?

Bu oyunda amacınız her seviyenin sonunda hazineye ulaşmak ancak yolunuz tuzaklar, düşmanlar ve engellerle dolu. Tüm bu zorlukların üstesinden gelmek için akıllıca seçimler yapmalı ve sayınızı yüksek tutmalısınız! Her oyuna tek bir karakterle başlıyorsunuz. Yolda geçmeniz gereken kapılar göreceksiniz. Bu kapılar kırmızı ve mavi olmak üzere iki renkte gelir. Kırmızı olanlardan kaçınıp mavi olanlardan geçmelisiniz çünkü bu kapılar sayınızı artıracak, size silah verecek ve daha fazlasını yapacaktır. Kırmızı kapılar ise tam tersini yapıyor. Daha fazla karaktere sahip olmak önemlidir çünkü ödüle ulaşmadan tüm karakterlerinizi kaybederseniz seviyeyi kaybedersiniz. Bazı düşmanları ancak çok sayıda biriminiz varsa yenebilirsiniz, bu nedenle sayınızı yüksek tutmaya çalışın. Platformun sonuna ulaştığınızda kırmızı kapılardan geçeceksiniz. Bu kapılar sayınızı azaltacaktır o yüzden değeri daha düşük olan kapılardan geçmeye çalışın. Tüm karakterlerinizi kaybetmeden hepsini geçmeyi başarırsanız hazineye ulaşacaksınız! Ayrıca oynadıkça yeni silahların kilidini açacaksınız! Eğlenmene bak ve iyi şanslar!

Kapılardan geçin, engellerden kaçının ve diğer popüler oyunumuz Tallman Run‘da büyük ödülü alın! İyi eğlenceler dileriz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM