REKLAM

Her Şeyi Ez

Her Şeyi Ez Oyunu Oyna

Her Şeyi Ez oyununda stresinizi bırakın ve güvenilir örsünüzle çeşitli nesneleri yok edin! Bu bağımlılık yaratan 3D oyunda, yıkımın izini bırakmaya hazır olun. Kaç seviyeyi tamamlayabilirsin?

Çekiçler işe yaramaz, daha büyük bir şeye ihtiyacın olacak. Bu yüzden bu oyunda bir örsümüz var! Bu oyunda amacınız bir seviyede mümkün olduğu kadar çok nesneyi ezmek ve bitiş çizgisine ulaşmaktır. Çok az şey örsün gücüne dayanabilir ama yine de bilmeniz gereken bazı engeller vardır. Oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz. Bir seviye başladığında örsün zıplamasını ve ilerlemesini sağlamak için ekrana tıklayın. Nesneleri parçalara ayırmak için kendinizi nesnelerle aynı hizaya getirmeye çalışın. Ancak duvarlara, ateş çukurlarına ve su kuyularına dikkat edin. Duvarlara çarpmak sizi geriye itecek, ateş çukurlarına ve su kuyularına dokunmak ise seviye kaybetmenize neden olacaktır. İyi eğlenceler!

Daha fazlası için Beceri Oyunları Koleksiyonumuza göz atın ! Denemeniz için birçok zorlu ve ücretsiz oyunumuz var! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM