REKLAM

Idle Arks

Idle Arks Oyunu Oyna

Idle Arks’da, bir gemi inşa etmek ve yelken açmak için Nuh gibi çalışmanın zamanı geldi! Ama önce, hammadde olarak bol miktarda oduna ihtiyacınız var! Yapacak çok şeyin var, ama endişelenme! Yolculuk boyunca mümkün olduğunca çok yardımcı bulacaksınız! Oyunu birlikte keşfedelim ve inşa ettiğiniz geminin sizi nereye götüreceğini görelim!

Amacınız ahşap gemiler inşa etmek, onları farklı yerlere götürmek ve hayatta kalanları kurtarmaktır. Gemi yapım aşaması tamamlandıktan sonra, oyun içi harita keşfedilecek çok sayıda yer gösterir. İnşaat işlerinin çoğu, geminin ortasındaki bir kaynaktan elde edilebilecek ahşap, kalaslar ve sandıklar kullanılarak yapılır. Kaynaktan hiç bitmeyen bir odun kaynağı mevcuttur. Mürettebat üyeleriniz kaynağın yakınında odun toplayacak. Bu oyunun boşta seçeneği, otomatik olarak odun toplamanıza izin verir. Ancak, ışık kürelerine tıklayarak veya yapılar listesi menüsünü kullanarak mürettebat üyelerini gemiyi inşa etmeye yönlendirmelisiniz. Oyun siz oynamadığınız zamanlarda bile sadece 2 saat odun üretmeye devam ediyor. Üçüncü bölümde bir mezar ve tali ile birlikte Mısır temalı altın bir gemi inşa edeceksiniz. İlk bölümde, bir gemi inşa etmek basittir, ancak ilerledikçe, diğer şeylerin yanı sıra birkaç güverte veya “zemin”, duvarlar, meşaleler, dümenler ve kürekler ile daha karmaşık gemiler oluşturmanız gerekecek! İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi 3D oyun koleksiyonumuzdaki farklı zorluklara katılın.

Geliştirici

YAD.Com, Idle Arks: Sail and Build’ı geliştirdi.

Yayın tarihi

20 Eylül 2021

Özellikleri

  • Sezgisel kontroller
  • 3D pikselli grafikler
  • Kendi türünde ilginç oyun
  • Gerçekleştirmek için birden fazla görev

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM