REKLAM

Idle Island

Idle Island Oyunu Oyna

Idle Island, hayatta kalma becerilerinizi ve dayanıklılığınızı test etmek için burada. Bu takımadaları fethetmeyi ve yeni ufuklara yelken açacak bir gemi inşa etmeyi başarabilir misin?

Bu adaya adım attığınız anda sorun başladı. Önce arkadaşın kaçırıldı, sonra teknen battı. Nihai hayatta kalanın sen olduğunu göstermenin zamanı geldi. Kaynakları toplayarak başlayın. Odun toplamak için ağaçları kesin ve taş toplamak için kayaları kırın. Bir kereste ve taş kampı inşa etmek için bu ilk iki kaynağı kullanın. Ayrıca, maceraya atılırken otomatik olarak odun ve taş toplayabilmeniz için işçi kiralayabilirsiniz. Yakında kaynaklarınızı altın karşılığında satmak için bir pazarın ve altın karşılığında aletlerinizi yükseltmek için bir silah dükkanının kilidini açabilirsiniz. Bir sonraki adanın kilidini açmak için bir köprü inşa edebilirsiniz. Yine de dikkat et! Başlangıç ​​adanız dışında, diğerlerinin hepsinin düşmanı var. Vuruş yapmak için onlara yaklaşmak ve madeni paralarını toplamak için farenizi kullanın. Arkadaşınızı bulup onu kuleden kurtardıktan sonra başka bir tekne yapmaya odaklanabilirsiniz.

Güzel grafiklerden hoşlanıyorsanız, devam edin ve diğer ücretsiz ve çevrimiçi 3D oyunlardan oluşan koleksiyonumuza hemen göz atın! İyi eğlenceler!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM