REKLAM

Jelly World

Jelly World Oyunu Oyna

Jelly World, lezzetli ikramlar ve değerli mücevherlerle dolu! Bu sevimli görünümlü tehlikeli dünyada ne kadar süre hayatta kalabilirsiniz? Grafikler tatlı dişlerinizi artıracak olsa da, koştuğunuz yol aynı zamanda sizi zorlayacaktır. Yine de bu oyunla ilgili oldukça ilginç olan bir şey var. Bunun ne olduğunu öğrenmek istiyorsan oyna butonuna tıklayıp oyuna başlayalım!

“NEFİS” diye bağırmanıza neden olacak bu renkli jöle dünyasına hoş geldiniz! Yine de amacınız tüm tatlıları yemek değil. Amacınız, bu jöle karakterinin bitiş çizgisine güvenli ve sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Oyunun ilginç yanı, koşu oyunlarının çoğunda olduğu gibi karakteri kontrol etmiyor olmanız. Jöle bloklarını kontrol ediyorsunuz! Bu bloklar, karakterin yolun diğer tarafından atlamasına veya basitçe geçmesine yardımcı olur. Yükseklerse, karakter onlara vururken takılıp kalabilir. Düşüklerse karakter düşebilir. Bildiğiniz gibi jöleler suda yaşayamaz. Oyun içi mağazadan yeni görünümlerin kilidini açmak için toplayabildiğiniz kadar çok mücevher toplayın. Kalan canlarınızı oyun ekranının sol üst kısmından kontrol edebilirsiniz. Engelleri unutma! Sizin canınızı da alabilirler. Şimdi iyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Daha fazla kesintisiz mücadeleye hazırsanız, bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için burayı tıklayarak ücretsiz ve çevrimiçi koşu oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

Bu oyunu YAD.Com geliştirdi.

Yayın tarihi

29 Mart 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Oyun içi mağazadan kilidini açabileceğiniz çeşitli görünümler
  • Basit kontrol
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi veya parmağınızı kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM