REKLAM

Join Clash 3D

Join Clash 3D Oyunu Oyna

Bu eğlenceli beceri oyunu tamamen size katılacak müttefiklerinizi bulmak ve prensesi ele geçiren düşman krallığın askerleriyle çatışmakla ilgilidir. Zafere giden yolda sizi birçok tehlike bekliyor. Krallığınızın ve prensesin geleceği size ve müttefiklerinize bağlı. Bu görevi tamamlayabilecek misin? Öyleyse oyunu başlatın!

Takım çalışmasının önemini anlayacağınız bir oyuna hoş geldiniz. Oyunun amacı prensesi kurtaracağınız yerden kaleye giderken müttefiklerinizi toplamaktır. Mümkün olduğunca çok insanı toplamaya çalışın çünkü sizi öldürmek için bekleyen birçok tehlikeli engel olacak. Ne kadar çok müttefik toplarsanız, seviyenin sonunda o kadar çok hayatta kalan kalır. Tehlikeli makinelerden ve keskin bıçaklardan düşman askerlerine kadar sizi alt etmeye hazır birçok engel var. Adamlarınız da bu büyük görev için ya makinelere atlayarak ya da düşmanlara saldırarak kendilerini feda etmeye hazır olacaklar. İki kafanın birden daha iyi olduğu hiçbir şey için söylenmez. Hazine kutularını açmak için yolda anahtarları toplayın. Oyunun sonunda kazandığınız paralar ile cildinizi değiştirebilirsiniz. Şimdi hazır olun ve oyuna başlayın!

Bu oyun gibi daha eğlenceli oyunlara göz atmak için çevrimiçi ve ücretsiz beceri oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın.

Geliştirici

YAD.Com bu oyunu geliştirdi.

Yayın tarihi

19 Haziran 2020

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Tamamlanacak birden çok seviye
  • Tamamlanacak birden çok görev
  • Eğlenceli ve bağımlılık yapan oyun

Kontroller

Farenizle oynayabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM