REKLAM

Join Pusher 3D

Join Pusher 3D Oyunu Oyna

Bu koşu oyununun oynanışı, sizi bekleyen pek çok engelin olacağı bir parkurdan oluşuyor. Başlangıçta, ekranda bazı sayı katları gösterilecektir; Sağlığınızı artıracağı için bunları elde etmeye çalışın. Her bariyerin belirli bir numarası olacaktır ve belirli bir numaralı bariyeri geçtiğinizde sağlığınız o kadar puana düşecektir, bu yüzden üzerinde en küçük sayı olan bariyeri geçmeye çalışın.

Güçlendirmeler ve engeller yolda seninle buluşmaya devam edecek. Bu bir 3d koşucu oyunu olduğundan, karakterinizi doğru güçlendirme ve uygun bariyere doğru zamanında yönlendirmeniz gerekiyor. Karakterinizin sahip olduğu sağlıktan daha önemli sayıda bir bariyere çarparsanız, oyununuz sona erecektir. Her seviyenin sonunda, bir bonus güçlendirme aşaması ile sağlığınızı daha da artırabilirsiniz.

Bu 3 boyutlu sayı oyununu kazanmanın tek anahtarı zamanında tepki vermek ve dikkatli oynamaktır. Bu çocuk öğrenme oyunu çeşitli turlardan oluşur. Her biri farklı zorluklara ve engellere sahiptir. Öyleyse oyunu oyna ve ne kadar ileri gidebileceğini göster! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM