REKLAM

Kalem Koşusu

Kalem Koşusu Oyunu Oyna

Bu oyunda, bitiş çizgisine ulaşmakla görevlendirildiğin bir kalemi kontrol ediyor olacaksın. Yolda sizi durdurabilecek ve oyunu bitirebilecek çok sayıda engel olacak. Oynamaya başlayın ve hepsinden kaçının! Oyun size oldukça küçük bir oyun alanı sunuyor, böylece gezinmek için fazla alanınız olmayacak. Oynamaya başlayın ve neye sahip olduğunuzu herkese gösterin. Tüm seviyeyi araştırın.

Kaleminizi kapın ve bağımlılık yaratan Kalem Koşusu oyunuyla masalarda iz bırakmaya hazırlanın. Kim parlak ve canlı renklerle çizim yapmayı sevmez? Mobilyaların üzerine biraz mürekkep bırakmanın sakıncası yoksa, doğru sayfadasınız. Engelleri aşın ve mürekkebinize bir göz atın! Yaratıcı ve renkli yolculuğunuzun sona ermesini istemezsiniz!

Renkli 3D grafikleri ile her yaştan oyuncu Kalem Koşusu ile harika vakit geçirebilir. Çalışma odasına gidin ve etrafa dağılmış silgi, kalemtıraş, iğne gibi çeşitli ofis malzemeleri ile uzun masanın bir ucunda yerinizi alın. Oyuncu olarak amacınız herhangi bir nesneye çarpmadan veya mürekkebi bitmeden her seviyede masanın sonuna ulaşmaktır. Masanın üzerinde yıldızları toplamak için ilerlemeniz gereken bir parkur göreceksiniz. Yine de dikkatli olun! Bu parkur, üzerinde duran bazı nesneler olabileceğinden sizi her zaman net yollara götürmez. Bir nesneden kaçmanız ve yola geri dönmeniz gerekebilir. Hareket ederken mürekkep ölçere göz kulak olmalısınız. Mürekkep ölçer, markörünüzde görülebilir ve mürekkebiniz bittiğinde, markörünüz düşecek ve oyunu kaybedeceksiniz. Mürekkebin bitmesini önlemek için çok fazla hareket etmemeye çalışın, ancak mürekkep şişelerini de toplayabilirsiniz. Şişe ne kadar büyükse, size o kadar çok mürekkep verecektir. Her biri farklı tasarıma sahip toplam 30 seviye vardır. Tüm nesnelerden kaçabilir, tüm yıldızları toplayabilir ve mürekkebiniz bitmeden ve düşmeden seviyelerin sonuna ulaşabilir misiniz?

Özellikleri

  • 30 seviye
  • Renkli 3D grafikler
  • Farklı engeller
  • Sezgisel kontroller

Kontroller

Gezinmek için farenizin sol düğmesini basılı tutun.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM