REKLAM

Kamyon Sürüş Simülatörü 2021

Kamyon Sürüş Simülatörü 2021 Oyunu Oyna

Kamyon Sürüş Simülatörü 2021’de, farklı konumlarda çeşitli güçlü araçları sürmeye hazır olun. Araba kullanmak basit bir iştir, ancak daha büyük tekerlekler ve daha büyük bir gövde eklediğinizde, kontrolü çok daha zor bir araç olan canavar kamyonlara sahip olacaksınız. Bu canavarca araçları sürmek için gerekenlere sahip olduğunuza inanıyor musunuz?

Bu dev araçların motorları kükrerken artık bir karar verme vaktiniz geliyor. Bu oyundaki amacınız eğlenceli ve basit. Tek yapmanız gereken bir araç seçmek ve özgürce dolaşmak! Oyuna başladığınızda, seçim yapabileceğiniz 3 farklı konum seçeneğiniz var. Bir adadan kayalık bir kanyona kadar, bu konumların her birinin kendine özgü zorlukları vardır. Bir konuma girdikten sonra, araçlardan herhangi birine yürüyün. Hangisini kullanacağınıza karar verdiğinizde, kamyonu seçmek ve girmek için V tuşuna tıklayın. Gezinmek ve haritayı keşfetmek için WASD tuşlarını kullanın. İsterseniz geri dönüp başka bir aracı deneyebilir veya başka bir konum seçmek için ana menüye dönebilirsiniz! İyi eğlenceler!

Bunun gibi daha fazla oyun için, ücretsiz ve çevrimiçi araba oyunları koleksiyonumuza göz atmayı unutmayın. İyi eğlenceler dileriz!

Geliştirici

Hiçbir Branding Monster Truck Driver geliştirmedi.

Yayın tarihi

25 Şubat 2020

Özellikleri

  • Renkli 3D grafikler
  • Sürüş için 3 farklı yer
  • Denemek için birden fazla farklı araç
  • Sezgisel kontroller
  • Eğlenceli oyun

Kontroller

Etrafta dolaşmak için WASD tuşlarını kullanın ve frenler için Boşluk tuşuna basın. Kamera görünümünü değiştirmek için C tuşuna basın. Bir araca binmek ve inmek için V’yi kullanın.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM