REKLAM

Kedi Simülatörü Türkçe

Kedi Simülatörü Türkçe Oyunu Oyna

Bu oyunda büyük bir evde yaşayan sevimli küçük bir kedisiniz, hayatınız çok dolu ama can sıkıntısı hissediyorsunuz. Birkaç farklı kedi cinsi arasından seçim yapın ve koltukları ve halıları tırmalamak, vazoları yok etmek, dağınık olmak, fareleri yakalamaya çalışmak, sahibinizi korkutmak veya sadece arka bahçeyi keşfetmek gibi çeşitli evlerde kaosa neden olun.

Evdeki insanlar konuşurken, yemek yerken veya uyurken çeşitli evleri keşfedin. Programlarını karıştırarak veya nesneleri hareket ettirerek veya zıplayarak para kazanın. Evin içinde hızla hareket edin ve ekstra puan için birkaç görevi tamamlayın.

Ne kadar sorun yaratabilirsin? Ne kadar çok o kadar iyi çünkü sen bir kedisin.

Ayrıca evdeki karakterlerle etkileşime girebilir, hareket ederek veya nesnelerin üzerine atlayarak para kazanırsınız. Madeni paralar diğer kedilerin kilidini açar. Görevleri tamamlayarak kıyafet, tasma, kolye ve hatta şapka satın alarak kazandığınız paraları kullanarak kedinizi kişiselleştirin. Ayrıca kedinizle besleyebilir, yıkayabilir ve oynayabilirsiniz. Yedi konumun tümünün kilidini açın ve tüm görevleri tamamlayarak keşfedin.

Özellikleri:
– Kolay kontroller – Güzel grafikler, çekici içerik;
– Oynanacak çok sayıda kedi türü;
– Güzel evlerde 3D kedi simülatörü oyunu;
– 3D HD grafikler;
– Açık dünyayı keşfedin;
– Birçok alan;
– Yapılacak çeşitli ilginç görevler;
– Bağımlılık yapan oyun ve çok sayıda oyuncu ve indirme.
– Türkçe Arayüz

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM