REKLAM

Merdiven Tırmanışı

Merdiven Tırmanışı Oyunu Oyna

Merdiven Tırmanışında olabildiğince uzağa tırmanma zamanı! Hızlı düşünüp aynı anda hızlı hareket edebileceğinize inanıyorsanız, ne kadar ileri gidebileceğinizi görmek için bu harika oyunu deneyin! Meydan okumaya hazır mısın? İyi eğlenceler!

Hiç ne kadar uzağa tırmanabileceğinizi merak ettiniz ve denemek istediniz mi? Merdiven çıkmak kulağa kolay gelebilir ama bu kadar erken karar vermeyin! Çünkü bu merdiven çok tehlikeli! Bu oyunu oynamak için heyecanlıysanız, play butonuna tıklayın ve hemen oyuna geçelim! Bu oyunu oynamak için sadece farenize ihtiyacınız var. Tırmanmak için ekrana tıklamanız ve el değiştirmek için sol düğmeye tıklamanız yeterli! Tırmanmaya çalıştığınızda merdiven hareket edecektir. Yani, gerçekten hızlı hareket etmelisin, yoksa kendini yerde bulacaksın! Merdivenin bazı basamakları yarıya indirildiğinden ve değiştiğinden, en iyi ilerleme hızını da bulmanız gerekecek! Bu oyunda geçilecek seviye yok, bu yüzden tek amacınız maksimum basamakları tırmanarak mümkün olan en yüksek puanı elde etmek. Puanınızı ve adım sayınızı ekranın üst kısmından takip edebilirsiniz. Tırmanışta iyi eğlenceler ve iyi şanslar!

Bunun gibi daha fazla oyun oynamak ister misin? Öyleyse, ücretsiz ve çevrimiçi 3D oyun koleksiyonumuzdaki farklı zorlukların üstesinden gelin.

Geliştirici

Super Apps, Merdiven Tırmanışını geliştirdi.

Yayın tarihi

21 Mayıs 2021

Özellikleri

  • 3D renkli grafikler
  • Geçilecek seviye yok
  • Eğlenceli oyun
  • Tek oyuncu

Kontroller

Bu oyunu oynamak için farenizi kullanabilirsiniz.

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM