REKLAM

Metro Savaşı

Metro Savaşı Oyunu Oyna

Yer altında geçen harika bir 3D oyun. Düşmanı metroda bul ve onu yok et. En iyi oyuncu olun. Zor olacak çünkü birçok düşmanla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Silahları, roketatarları alın ve elinizden geldiğince savaşın. Rakibinizin kazanma şansı olmadığından ve yalnızca sizin en büyük dövüşçü olduğunuzdan emin olun.

Savaş bir metro istasyonunda başlıyor, harita yansıtılır, bu nedenle düzen her iki takım için de tamamen aynıdır. Her Metro Savaşı oyunu, otomatik bir tüfek alabileceğiniz, yürüyen merdivenlerden aşağı inebileceğiniz ve düşmanla çatışabileceğiniz üssünüzde sizi başlatıyor. Haritanın ortasında bir roketatar var – ona ilk kim ulaşırsa, aynı anda birkaç düşmanı etkileyen ağır hasar veriyor.

Daha önce çevrimiçi bir nişancı oynadıysanız, tam olarak ne yapmanız gerektiğini ve bunu nasıl yapacağınızı bileceksiniz. Sadece W, A, S ve D tuşlarına basarak etrafta dolaşın ve saldırın, zıplamak için Boşluk tuşuna basın ve çömelmek için C’yi basılı tutun. Farenizle nişan alın ve ateş etmek için sol mouse’unuza tıklayın – hepsi bu kadar.

Metro Savaşı, gelişmiş görseller içeren ve çoğu modern tarayıcıda oynanmak üzere optimize edilmiş, sevilen ücretsiz oyunun güncellenmiş bir sürümüdür. Takım vs takım ölüm maçı hayranıysanız, bir deneyin ve birkaç dakika içinde bağlanacaksınız! İyi eğlenceler dileriz!

OYUNA BAŞLA
REKLAM
REKLAM